Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Megcsalt szakítottunk, akarok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt szakítottunk, akarok vele találkozni és bocsánatot kérni (? )

Figyelt kérdés
1 éves kapcsi vége lett. A végére kihűlt a kapcsolatunk de bárminél jobban szerettem őt. Ő megcsalt egy másik sráccal csók stb... Ekkor sokaltam be és szakítottam. Sajnos nem tudtunk jóban elválni... Nagyon össze vesztünk aztán utána jött az egyik marhaság a másik után. Volt a campus fesztivál és ott képet tettem ki az egyik csajjal ahogy puszilom stb... Ezen ők felháborodtak aztán jött a nagy flegmázás stb. Szakitás után én tettem ki a képeket különböző csajokkal és nagyon magamra haragitottam a volt barátnőmet. Ezeket csak azért tettem ki hogy féltékennyé tegyem én marha... Szeretnék vele találkozni és csak bocsánatot kérni az egészért amit tettem és piszkosul hiányzik. Szerintetek jó ötlet?

2017. aug. 22. 03:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég. Te akarsz bocsánatot kérni? Kérlek ne. Megértem, hogy szereted, de ha ezek után neked kéne bocsánatot kérni akkor lehet át kéne gondolnod ezt... Megcsalt, szakítottál, eddig ő viselkedett elfogadhatatlanul, majd ezek után más csajokkal voltál, miután szakítottál vele. Azt várja el tőled meg te magadtól hogy vonulj el szerzetesnek miután végeztél vele az ő hibája miatt? Értem én, hogy nem volt komoly a kép, de ez csak még egy ok, hogy NE kérj érte bocsánatot. Ebben a helyzetben neki kell, de ha engem kérdezel kikerültél egy golyót (magyarul ez nem hangzik annyira jól :D)
2017. aug. 22. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Eseted olyan, mint amikor a nyúl bocsánatot kér a vadásztól, hogy éppen arra futott és szegény vadászt lövésre kényszerítette.
2017. aug. 22. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendben van koszonom a valaszokaz. Ment a zold pacsi :)
2017. aug. 22. 07:39
 4/4 anonim válasza:
Mi újság azóta? :)
2017. okt. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!