Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit gondoltok a magyar cigány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a magyar cigány párkapcsolatról?

Figyelt kérdés
Először is szeretném leszögezni hogy semmi rasszizmus nincsen a kérdésem mögött,hiszen valamilyen szinten bennem is van cigány vér anyukám felől.A fiú,akivel kezdek jobban "összekavarodni"(nem tudom jobban kifejezni,remélem érthető) a legjobb barátnőm unokatestvére.Ismerem a családjukat,többször aludtam már barátnőméknél,és fordítva,sokat vagyunk együtt hol itt,hol náluk.Édesapja cigány,édesanyja magyar.Rendes,tisztességes emberek,barátnőm is okos.Apukáját egyszer sem hallottam kiabálni,de nem láthatok a családi hátterükbe.Viszont abban biztos vagyok,hogy semmi családon belüli erőszak nincsen,egyáltalán nem erőszakosak.A fiú szüleinél is ugyanez a helyzet,az anyja magyar,az apja cigány.Szüleim tudnak róla,hogy beszélek vele,illetve hogy alakul valami,és nem tiltanak tőle,hiszen ismerik a családot.Meg ugye dédszüleimnél is ez a helyzet.(dédi papám cigány)A fiú családja is tud rólam.Tulajdonképpen csak a véleményekre lennék kíváncsi ezzel a helyzettel kapcsolatban.Én nem az a fajta lány vagyok,aki eltűri ha elnyomják,kicsit agresszív típus is vagyok,és eléggé ambiciózus, szeretnék egyetemre járni.2 év van köztünk.Nem akarom hogy valaki azt higgye túl gondolom a dolgokat,csak ismertettem a helyzetet.Válaszokat/tapasztalatokat előre is köszönöm.És csakis emberi stílusban!
2017. aug. 22. 13:24
 1/5 anonim ***** válasza:
54%

Szia, hát a kivétel erősíti a szabályt :)

én utálom a cigányokat.... buszon nem lehet úgy utazni hogy ne lásd más szemében a félelmet h jajj mi lesz most ...

engem többször akartak megkéselni...

DE!

egy szomszédom aki cigány, mondjuk hogy kihúzta begyik rokonomat a szarból, nemtudom miből van 2 milliós ajtója, miből újít lakást minden évben, miből van az audi-aa de ez engem nem érdekel amíg normális :D

és két ismerősöm is van akik már idősebbek, ők is cigányok, bennük is megbízom. és nem alaptalanul.


amit meg mondtál hogy családon belüli erőszak, az nem kimondottan a cigányoknál van, ha ők rendesek, örülj neki.

de akár magyar ember is lehet akármilyen kedves, ha igazából egy beteg férek... hidd el sokakon nm látszik ki is valójában, és ezt a jövőre kapcsolatban mondom, nem a cigány srác családjával kapcsolatban. próbáld meg. hátha lesz valami :D és valami alatt nem gyereket értek! :D

2017. aug. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%

Csumidáznák egy cigány esküvőt tezsvírek,híjjatok meg majd,hívom a báttyam,ájj tezsvíreim olyan partit csap nektek oda..

Na tezsvírek,csumidáré

2017. aug. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Elsőnek köszönöm az értelmes kommentet,és nem semmi képpen,van eszem:D<3
2017. aug. 22. 17:15
 4/5 anonim ***** válasza:
60%
lool a kerdesben az volt hogy magyar cigany parkapcsolat, csak hat mindeketten ciganyok vagytok :D ninvs itt semmi problema, nem lesz kapucsino...:D
2017. aug. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem sajnos rossz tapasztalatom van. Nem is egy ilyen kapcsolatot láttam már, nem működtek. Azért nem, mert a cigányok egy más kultúrát képviselnek. Valamelyik félnek alkalmazkodni kell a másik kultúrájához. Ha ez megy, akkor működik. Ha nem, akkor nem fog. Ilyen esetben nem csak kettő embernek kell alkalmazkodni, ezért nehéz a dolog. De nem reménytelen! Javasolnám Neked a cigány kultúra tanulmányozását, a szokásaikat, akkor kevesebb meglepetés ér!
2017. szept. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!