Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Kinek mi volt a legviccesebb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mi volt a legviccesebb szakitos sztorija?

Figyelt kérdés
2017. aug. 25. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer veletlen nagyon regen elszakadt a bizonyitvanyom, mindenki rajtam nevetett.

18f

2017. aug. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hat igen szoszerint ertelmezted..de igyis jo:D
2017. aug. 25. 19:47
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy elég félénk barátom, konkrétan nem tudott elszakadni az anyjától. Mikor közöltem, hogy ezennel vége és szakítani akarok behívta az anyját aki persze ajnározta a kicsi fiát. Tájékoztatott arról, hogy milyen rossz lesz nekem a fia azaz akkori barátom nélkül, miért éri meg vele maradnom, ne bántsam már meg a kicsi lelkét, stb... végén úgy érzetem, hogy nem is vele hanem az anyjával szakítottam. Mielőtt kimentem azért hozzám vágta, hogy ő ma nekem sütött pogácsát és szólhattam volna mire készülök mert most dobhatja ki. Fogalmam sincs, hogy ez honnan jutott eszébe, egyébként se kértem tőle soha semmit, nem is értettem. Mikor kiértem a házukból konkrétan elnevettem magam, annyira szürreális volt ahogy állt ott a mama csípőretett kézzel és barátom helyett beszélt, de nem kiabált vagy ilyesmi aztán már a kaja volt a legnagyobb baja. Nem volt százas az öreglány, de volt barátom se.
2017. aug. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Uristen😂😂😂😂najo ezen besirtamxddd anyuci pici fiaval nemszabad szakitani:(
2017. aug. 25. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!