Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit lehet kezdeni egy ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet kezdeni egy ilyen fiúval?

Figyelt kérdés

...akinek kb. ez egy nyári napja:

-felkel 10-11 között, eszik

-gépen játszik

-ebédel

-megint játszik olyan 8-ig

-utána kimegy a barátaival 12-1-ig (vagy ha unatkozik, hamarabb hazamegy és játszik)


Igazából ami még "érdekes" benne, hogy szereti a sportokat - focimeccsre, kosármeccsre jár

Szeret bulizni, PIÁLNI.


A lényeg, hogy bevallotta, szerelmes belém, nekem is tetszik, párszor estefele voltunk is kint, de nem igazán tudom miről beszélgethetnénk. Én szeretek filózni az élet dolgain, ő még azt sem. Nem igazán van közös téma, pedig ahogy érzem, nagyon ragaszkodunk egymáshoz...



2017. aug. 26. 08:42
 1/10 anonim ***** válasza:
84%

A fiú nagy kocka.

Játszatok együtt és akkor lesz témátok is, eltudtok beszélgetni a játékról és még közös dolgot is csináltok.

2017. aug. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Hát az a gáz hogy elég keményen kocka... Lehet hogy jobban fog foglalkozni a játékaival, te meg majd hiányolni fogod a szeretetet...
2017. aug. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Amúgy próbáld meg elrángatni a gép elől bárhova, fagyizni vagy találj ki valamit.
2017. aug. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%

Háááát szerintem semmit ez reménytelen eset.

Nem jó az életfelfogása.

Viccesen azt mondanám neked,

hogy adjál egy 500-ast a vadásznak és lelövi.

2017. aug. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

de hogy bír valaki ennyire kocka lenni?? :((

és ennyire tojni a világra??

2017. aug. 27. 14:40
 6/10 anonim ***** válasza:

2-3-as vagyok

Van olyan ismerősöm aki egy hétig is képes a gép előtt ülve minecraft szintű cuccokkal kockulni folyamatosan...(amúgy 18éves) Szóval szerintem ne gyere vele össze mert csak megbánnád, bár ez személyes vélemény...

2017. aug. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Nem tudom hány évesek lehettek de nekem is kb ennyi volt a programom de kinöttem 16 éves koromra s ha hivnak valahova szivesen megyek már a gépezés sem a régi
2017. aug. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
én 16, a srác 17. most per pillanat a felfogása szerint a lolozás teli van izgalommal, nem úgy mint egy kirándulás a barátokkal.
2017. szept. 2. 16:16
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért bír ennyire kocka lenni, mert menekül az "élettől".

Lolon nem tudják őt megalázni, igazán bántani, kínos helyzetbe hozni, és amikor gépezik akkor teljesen elmegy a figyelme arról hogy az élet számára rossz.


" Én szeretek filózni az élet dolgain, ő még azt sem"

Ő pedig menekül az élet dolgaitól.

Ha valódi kapcsolatot akarsz azt nem vele fogod nyomatni, nem lesz közös témátok, ő miatta pedig a helyedben nem lennék kocka, hisz ő sem képes arra hogy a kedvedért megváltozzon.

2017. szept. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

tényleg lehet, hogy menekül az élettől...

milyen szomorú :((

2017. szept. 3. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!