Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van értelme egy olyan kapcsola...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme egy olyan kapcsolatnak, ahol csak kb.3 havonta tudunk csak találkozni egy hétre?

Figyelt kérdés
Ő külföldön dolgozik, én meg még itthon tanulók. Visszont már évek óta tetszik mind a kettőnek a másik fél, csak eddig egyikünk sem lépett ez ügyben, mostanáig, csak most meg ő ki ment külföldre. Tudom, hogy őrökè nem működhet a dolog, mert egyiküknek lépnie kell előbb utóbb.

2017. aug. 28. 04:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez egyénfüggő, szerintem. Én nem hiszem, hogy kibírnám, mert pár napig is nehéz lenne kibírnom a szerelmem nélkül.


De ha tényleg nagyon szeretitek egymást, és feláldoznátok ennyi mindent a másikért, akkor talán működhetne, de nagyon-nagyon nehéz lenne, legalábbis szerintem.


Én talán inkább a nemre szavaznék, de ez tényleg csak rajtatok múlik, hiszen mindenki más.

2017. aug. 28. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nálam sem igazán műkődne a dolog.

Három hónap az sok.

Egy hét meg nagyon kevés...


Ha ugyanazt dolgoznád, mint a barátod és együtt (ha tudtok) akkor az jó lenne. És elég gyakran látnátok egymást :D


De ha nagyon szeretitek egymást, akk csak összejön jobban a szitu.


Vagy ha lehet, akkor menjél ki tanulni. És nem leszel ilyen szar helyen.

2017. aug. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ez számomra csak szenvedés lenne, egy hét után elkezdeném érezni azt a bizonyos ürességet, hiába a modern technika, amivel állítólag fel lehet javítani a távkapcsolatot: Skype, Messenger vagy csak a telefon. Az érintése, az hogy rám nézzen, az hiányozna igazán. Én valósággal belebolondulnék, ha 3 hónapig nem láthatom.
2017. aug. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!