Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Az exem az osztálytársam és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem az osztálytársam és levegőnek nézzük egymást, hülyeség beszélni vele?

Figyelt kérdés
Szóval. Három hónapig jártunk és aztán ő szakított velem telefonon. Nem volt semmilyen veszekedés, annyit mondam hogy rendben. Szerintem békésen váltunk el. Aztán ma suli volt és háát nem hogy nem köszöntünk egymásnak és nem beszéltünk de átnéztünk egymáson és ha ott voltam egy helyen akkor egyből elment onnan. Szerintem ez elég fura és gyerekes, nem azt mondom, hogy csak ő csinálja, de szerintem nem neki kéne megsértődnie. Na mindegy. Szóval beszélni szeretnék vele. Valami olyasmit mondanék, hogy nem utálom és remélem ő sem. Hogy hülyeség levegőnek nézni egymást, mert ettől még nem tűnik el és nem lesz jobb semmi. Nem azt akarom neki mondani, hogy legyünk barátok, mert az nagyon ciki, de azt, hogy legyünk normális osztálytarsak. Szerintetek ez hülyeség? Vagy ti mit mondanátok neki? Előre is köszi. 15/L

2017. szept. 1. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem annyit azért illene tisztáznotok, hogy miért szakítottatok. És ha már ezt megbeszéltétek, rátérhetsz arra is, amit itt leírtál, hogy megbeszéljétek, hogy téged zavar, hogy ha ott vagy valahol, ő elmegy onnan. 15/l
2017. szept. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mondd neki, hogy nem akarsz jópofizni, de butaság lenne haragudni egymásra, és ne tegyétek tönkre a saját életetek ezzel.


Nekem is volt hasonló szitum, annyi különbséggel, hogy mi már egyetemisták vagyunk. De meg tudtuk beszélni, és minden oké.

2017. szept. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmit se erőltess, de a közösség érdekében megérné legalább annyira kibékülni, hogy ne legyen érezhető a feszültség. Én is egy közösségbe járok az exemmel (nem osztály, de sűrűn találkozunk), és nagyon nem vagyunk jóban, de simán tudunk egy csoportban is lenni, ha úgy van. Szerintem érdemes lenne megpróbálnotok ezt az egészet nem baráti viszonyra, hanem legalább a nullára, hogy nem is szeretitek egymást, meg nem is haragszotok a másikra. Jobb lenne, hidd el. De semmiképpen se mássz rá ezzel a békülési szándékkal, mert a ciki, és nagy valószínűséggel nyomulásnak veszi és mégjobban elhúzódik.
2017. szept. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 DollarDog ***** válasza:
Nehezebb, de egyszerűbb ha átbeszélitek hogy mi lett a kapcsolattal! Hogy attól még hogy szakítottatok nem kell így viselkedni a másikkal! Az exemmel, tudom hogy gonosz dolog, de én is így viselkedem! Ki nem állhatom hazafele ha összefutunk úgy nézünk egymásra mint akitöl elvették az utolsó túró rudit! :D (igen fáradt vagyok már megfogalmazni a mondandóm! ) De még mindig úgy érzem hogy egyszerübb lenne megbeszélni a szakittás okát,nem pedig ilyen rosszba lenni a másikkal!
2017. szept. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ő a gyerekes, ha így viselkedik, te éld csak az életed, ne feszengj emiatt.

Van különbség azért aközött, hogy valakit levegőnek nézünk, vagy hogy kultúráltan elkerüljük.

2017. szept. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!