Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tanacsot szeretnek kerni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanacsot szeretnek kerni a baratommal kapcsolatban. Szakitsak vele vagy ne? Nemtudom mit kene tennem, es mar egy ember sincs akihez fordulhatnek (? )

Figyelt kérdés

A barataim, a csaladtagjaim mind ugyanazt mondjak: szakitsak vele.

Tudom hogy nekem is jobb lenne nelkule, de iszonyuan szeretem ot es nem tudom elengedni, ugyerzem belehalnek.

Az egesz amiatt van mert nem igazan becsul meg egy ideje, nem fontos neki mar annyira hogy talalkozzunk(peldaul most mar harmadik hete igeri hogy eljon hozzam de mindig kitalal valami kifogast), nem ir vissza azonnal pedig fent van, hanem csak orak mulva, nem hiv fel telefonon minden este mint regen. Idejet se tudom mikor telefonaltunk utoljara. Masfel honapja mar szakitottam vele emiatt, hogy nem erzem mar hogy fontos lennek neki. Harom hetig kulonvoltunk, aztan felkeresett hogy mennyire hianyzok neki es nem birja nelkulem. En persze azonnal elbogtem magam es a "karjaba ugrottam". Harom napja mar meg kevesebbet beszelunk mert a megigert talalkozot megintcsak lemondta es en kiakadtam. Holnap talalkozunk es nemtudom hogy szakitsak-e vele mert tenyleg a mindenem ez a fiu. Nem diak- vagy tiniszerelem, ez igaz szerelem, legalabbis a reszemrol biztos. Nemtudom mitevo legyek, kulso szemleloket szeretnek hallani, nem pedig a csaladom a barataim berogzott "szakits vele azonnal"-jat


Elore is koszonom a valaszokat:)



2017. szept. 4. 18:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Szal most azért írsz ide, hogy megerősítsünk abban, hogy IGEEEEeeeeeen maradj együtt egy olyannal, aki szriiiik rááááád igeeeeeen! Nem!
2017. szept. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hogyha neked jó úgy élni, hogy szerelmes vagy valakibe, aki beléd nem, akkor hajrá. Mindenki úgy cseszi el az élete idejét, ahogy akarja.
2017. szept. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mennyi idősek vagytok?

Az,hogy mikor ír vissza,az nem jelent sokat,hogy nem hív naponta,az sem ok,hogy szakíts vele. De az,hogy hanyagol,az már komoly dolog. Nem akar megválozni,s csak fájdalmat okoz,sajnos a szakítás a megoldás szerintem.

2017. szept. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Velem is ez volt de én még próbálkoztam aztán az lett, hogy a volt évfolyam társával kezdett járni.
2017. szept. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ez most lehet nem fog tetszeni, de, szakíts vele. Csak te teszel ezért a kapcsolatért.

És ha kiderülne hogy megcsal téged akkor az sokkal jobban fájna neked (lelkileg). Szóval, én azt javaslom szakíts vele, de a te döntésed.

2017. szept. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

O 19 eves en 16.

Biztos, hogy nem csal meg, ezt tudom.

Tenyleg szakitanom kell, nem lehetne valahogy helyrehozni, valakinek nem sikerult megmentenie az ilyen kapcsolatat? Tenyleg nagyon szeretem ot

2017. szept. 4. 19:44
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez tiniszerelem. Most vagy kb 10.es. És talán ha megbeszelnéd vele
2017. szept. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
De inkább írj rám
2017. szept. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem szakitottunk, adtam neki es a kapcsolatunknak egy utolso eselyt
2017. szept. 5. 23:27
 10/10 anonim válasza:

Egyhónapal később........


Történt valami egy hónap alatt?

2017. okt. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!