Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ugye csak viccelt a barátom? 17/l

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye csak viccelt a barátom? 17/l

Figyelt kérdés

Ő 17 éves fiú. Nagyon összevesztünk, igazságtalanul vádoltam meg valamivel, és a veszekedés végén azt vágta a fejemhez, hogy "még anyád is jobb az ágyban mint te".


Ugye ez nem azt jelenti hogy lefeküdt volna anyámmal?



2017. szept. 6. 14:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Meg kell kérdezni tőle ezt mi nem tudhatjuk. De azért durva h ilyet mond én elgondolkodnék rajta akarok e ilyen pasit magam mellett, még ha igazságtalanul is lett megvádolva ilyet mondani hát nemtudom.. ha van köztük valami akkor csak észre vetted volna nem? H néznek egymásra v valami.. nem hiszem h nagyon titkolni lehet az ilyen dolgokat...
2017. szept. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Anyu mindig mondja hogy mennyire helyes fiú, neki is kéne párt találnia...

Néha nézegeti egymást, pl ebéd közben.

Amúgy nagyon kedves, gondoskodó, törődik velem, de ha nagyon felidegesítik elég durva szavakkal vág vissza (nekem most először mondott ilyet, de hallottam már veszekedni az egyik haverjával).

2017. szept. 6. 15:05
 3/5 anonim ***** válasza:
74%

Hát a helyedben azért még anyudra is rákérdeznék mert azért na...


Azon kívül meg ilyen beszólásért azért na...

Eléggé leütném a kis taknyost...

2017. szept. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 DollarDog ***** válasza:
100%

Azért mondta hogy ő legyen fölénybe a veszekedésben! Véleményem szerinte egyáltalán nem feküdt le vele!

Viszont egy veregetést megérdemelne eme kijelentésért... az arcára... egy székkel... háromszor!

2017. szept. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is azt szokta mondani a húgom, hogy az apum jobb, mint én az ágyban:D Anyám viszont pont fordítva, szóval nem tudom, kinek higgyek.
2017. szept. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!