Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Gáz ha a kapcsolat elején...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha a kapcsolat elején elmondom a srácnak hogy mit szeretek egy kapcsolatban és mit nem (vagyis hogy mire figyeljen oda)?

Figyelt kérdés

2017. szept. 9. 10:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem. Én szeretni szoktam az ilyesmit,mert egy csomó időt megspórlok vele,hiszen mindenki mást vár el egy kapcsolattól így nekem kell kiderítsem,hogy az adott személy mit szeret,de ha elmondja akkor egyszerübb.
2017. szept. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nem gáz szerintem sem.
2017. szept. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2017. szept. 9. 10:40
 4/5 anonim ***** válasza:
52%

Nincs túl jó hangulata az biztos. Inkább jobb lenne reménykedni, hogy nem merülnek fel azok a dolgok, lehet, hogy ő másmilyen, mint akikkel megtapasztaltad a rossz élményeket.

Ha elmondod, és mondjuk eszébe sem jutott olyasmit csinálni, vagy úgy viselkedni, akkor hárpiának nézhet.


Úgy mindjárt más, ha "játékban" tudatod vele. Megkérdezed valamiről a véleményét, és elmondod te is, aztán ő viszont. Így nincs annyira éle, de mégis megtudod amit akarsz.

2017. szept. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én örülnék neki biztosan, sokkal egyszerűbb és őszintébb, mintha mindent ki kéne találnom. Rengetek kellemetlen szitu elkerülhető így.

Bár nem valami romantikus, de én jobban szeretem, ha valaki őszinte és nyílt, mintha utána meg veszekedés, sértődés lenne belőle, hogy valami nem tetszik. Nem tudom kitalálni elsőre mit szeret és mit nem.


pl. ha megmondja, hogy ő minden kedd és péntek délután nem ér rá, akkor nem zargatom vagy nem szervezek akkora programot.


vagy nem szeret moziba menni, akkor nem megyünk oda.

Sokkal jobb, ha előre megbeszélünk ilyesmiket szerintem.

2017. szept. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!