Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek mit csináljak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
A barátom és én 6 hónapja együtt vagyunk. Most távkapcsolatban, más kontinensen élünk. Minden nap beszélünk és eddig minden rendben volt. Nagyon sokat dolgozik azon hogy együtt lehessünk és egy országban élhessünk. Pár napja volt egy kis féltékenységi hisztim,de bocsánatot kértem tőle.Ma is beszéltünk és azt mondta hogy most próbál a munkájára koncentrálni, és csak úgy tud ha addig amíg dolgozik teljesen kizárja az embereket és a levelezést a telefonon. Persze megértem,de nem nagyon szokta kimutatni az érzéseit szóval nem tudom hogy nála ez most mit jelenthet.Hiányzom neki és csak velem akar lenni,vagy valami mást szeretne csinálni az életében. Ahhoz hogy együtt legyünk mindkettőnknek sokról le kell mondani,de legfőképpen neki! Ő 23 éves én 19. Bár tiszteletben tartom a döntését hogy talán kevesebbet szetetne beszélni,de nem értem most miért döntött így! Nem akarom elveszíteni,nagyon szeretem ezért szeretném segíteni,támogatni és szeretni. A kérdésem hogy ezt hogy tudnám a legjobban?

2017. szept. 10. 09:59
 1/2 anonim válasza:
Szia :) Szerintem az lesz a legjobb ha most hagyod tényleg egy kicsit ls mikor van ideje megkérdezed h mit szeretne meg ilyenek
2017. szept. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ő azon dolgozik, hogy ti együtt legyetek, te meg mondvacsinált marhaságokkal cseszegeted akkor ne vedd zokon, hogy elege lesz belőled szerintem.. totálisan jogos. Remélhetőleg lehiggad, megbeszélitek és dúl tovább a lemúr.
2017. szept. 12. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!