Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan kezdemenyézzek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdemenyézzek egy lánynál, aki nem is ismer engem és én is csak névről ismerem?

Figyelt kérdés
Van egy csaj aki megtetszett nekem,de nem igazán merek hozzá menni,de nem önbizalom hiány miatt vagy ilyesmi,mert nekem is feltűnt,hogy rendszeresm rajtam van a tekintete így merem feltételezni,hogy a külsőm elnyerte tetszését.Na de a lényeg,hogy nagyon közös barátaink sincsenek,sem közös óráink,lényegében még semmilyen kontaktust nem tudtam/tudok vele felvenni különféle szituációkból.Így arra vagyok utalva,hogy odamegyek hozzá,de mivel tudnám felkellteni az érdeklődését és miket kérdezhetek tőle mondjuk első beszélgetéskor?Egyáltalán hogy mennyek oda hozzá és mikor?

2017. szept. 17. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan menj csak oda hozzá :D

Köszönj neki, kérdezd meg hogy van, az óráiról is kérdezhetsz hidd el nem lesz gáz. Feldobhatsz akármilyen sablon témát. A lényeg hogy beszéljetek ez még csak a kezdeti stádium lenne.

Ha nem is jöttök össze a végén, dobsz az önbizalmán, minden lány örül, ha ilyen történik vele, és te is látni fogod hogy nincs ebben semmi gáz, vagy nehézség.

Egyszer élsz ki kell használni minden lehetőséget. Az élet nem csak az örömről szól, néha kapsz egy-két "pofont" de a végeredményre nagyon megéri várni!

2017. szept. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy gyakran körbe veszik a a barátai vagy a barátnői,mint mondtam azokkal nem is vagyok olyan jóba.
2017. szept. 17. 21:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Megkerdezhezem a keresztneved?
2017. szept. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem hiszem,hogy az lennék akire gondolsz:D
2017. szept. 17. 22:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk hívd meg a büfébe
2017. szept. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!