Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek nem fura?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem fura?

Figyelt kérdés

Van egy srac akivel regota beszelgetek joba is vagyunk meg ilyenek es vannak osztalytalsai akik olyan bekepzelt fajtak de a srac is nah mindegy ...de ez szerintetek csak veletlen ossze fugges h ram irnak meg bejelolgetnek fiuk akik persze ismerik a sracot akivel beszelgetek...

En ugy latom hogy a srac meg a haverjai meg az osztalytalsai meg meg par emberek ossze beszeltek es valamit kiterveltek vagy ilyenek h engem hulyitsenek vagy valami mert en ezt mar nem ertem ...meg h folyamatosan neznek es nem az h zavar meg ilyenek mert en nem olyan lany vagyok aki mar hisztizik ha ra nezvalaki de olyan csodalkozo vagy nem tudom milyen arcal neznek ne nezzetek hulyenek meg bekepzeltnek de olyan fejjel mintha be jonnek nekik es ezt mar a baratnoim is lattak es mondtak h neznek es nem tudom miert mert nem rakom ki semmimet h azert nezzenek nem is festem magam en olyan lany vagyok aki nem olyan plaza cica meg ilyenek meg nem k..vaskodok meg ilyenek es ezert nem is ertem h hogy hogy neznek ...szoval azt furcsalom h jol kinezetu ,stilusu fiuk ilyen se volt meg olyan sokszor mint mostansag es szerintetek azzal a sraccal akivel reg beszelek beszeljek tovabb vagy jobb lesz ha hagyom mert csak o is hulyit meg a tobbi is azt akarja elerni ...



#Szerintetek nem fura?
2017. szept. 18. 15:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát... Osztálytársamat így hülyítették be. A srác haverjai folyamatosan ráírkáltak. De szerintem nálad más a helyzet szóval könnyem lehet hogy tetszel nekik.
2017. szept. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Nem fura..
2017. szept. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Csak az van hogy a fiuk akik irkalnak eddig nem is vettek eszre...
2017. szept. 18. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!