Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan reagáljak a gyerekességre?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagáljak a gyerekességre?

Figyelt kérdés
19F, eddig 4 baratnom volt, de csak az egyikbe voltam szerelmes, mert nehezen tudok szerelembe esni, es nagyon jo erzes volt. Inkabb az egy ejszakas lanyokkal voltam elfoglalva mindig, de most hajt rám egy làny 18/L, aki nagyon tetszik és eddig csak egyszer találkoztunk de azthiszem szerelmes lettem, viszont kötekedős gyerekes szinten, amire nemtudom hogy reagáljak, eddig sikerult szerintem nem feltunoen mutatni hogy zavar de nem biztos hogy ez legkozelebb is menni fog 😅 Fontos lenne egy jo tanacs, koszi elore is!
2017. szept. 20. 11:33
 1/3 anonim válasza:
Pontosabban mit csinal hogy gyerekesnek latod ?
2017. szept. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
51%
És ha te vagy a gyerekes és csak emiatt látod őt úgy? Mert az elején amit leírtál az egy az egyben a gyerekesség. Ez a nem tudok szerelembe esni meg csak egyéjszakás. Ezeket tipikusan a gyerekek mondják, akik félnek a kapcsolatoktól. 22/f
2017. szept. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A "kötekedés" annak a jele, hogy tetszel neki, ezzel tesz próbára. Próbálj viccesen, lazán, de frappánsan reagálni ezekre. Idővel ritkulni fog, de soha nem múlik el teljesen. Ő egy nő, és érezni akarja, hogy férfi vagy, és tudod kezelni az ilyen helyzeteket.
2017. szept. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!