Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Volt egy 2 és fél éves párkapcsolatom, 17 éves fiú vagyok, nem akartam leragadni 1 lánynál. Gondoltam kipróbálok mást, de rájöttem, hogy nagyon nagy hülyeség volt.Így eltaszítottam magamtól a lányt én hülye, és visszaakarom kapni. Rájöttem, hogy megkaphatok akárkit, de senki se olyan mint ő, de viszont azt mondta nekem, hogy kipróbálna ő is más fiút, adjak neki időt. Ti mit tennétek? Ti is várnátok rá, hogy kipróbáljon mást, majd fogadjam vissza? Segítsééééég

2017. szept. 21. 11:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Most pontosan azt kapod tőle, amit ő kapott tőled. Jó kérdés, hogy milyen szándék vezérli őt...

Csak a végén nehogy neked álljon feljebb, mert te voltál a hülye.

2017. szept. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az előttem lévőnek igaza van. Szerintem ha olyan a lány akkor megbocsájt és ad még egy esélyt mivel tök jó hogy erre rájöttél és ha őszintén ezt elmondod neki és bocsánatot kérsz akkor szerintem helyreállnak a dolgok. Nyílván adj neki időt, hogy átgondolja. Sok szerencsét :)
2017. szept. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát öcsém...

Azt eszed amit főztél...

Gratulálok, eskü lassan már érettségizni lehet ebből a típusú hülyeségből mert egyre több embernél fordul elő...


Na pontosan ez a cselekedeted jelzi azt, hogy egy kisgyerek vagy még, mert abba már nem tudtál belegondolni, hogy hány féle kimenetele lehet a dolognak...


*facepalm*

2017. szept. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! :)
2017. szept. 21. 18:06
 5/5 anonim ***** válasza:

Én nem csodálkozok azon, ha 14 és fél éves korod óta hűségesen együtt voltál vele, és izgatott, milyen mással is. Ez mindenki agyában megfordul, sőt sokan ki is próbálják, csak hallgatnak róla. Te legalább őszinte voltál, és bánt a dolog.

Én a te helyedben azt mondanám a lánynak, nagyon megbántad a dolgot, és rájöttél, csak ő kell neked, mert nincs hozzá hasonlítható lány, stb. De ezt komolyan mondd.És nem szeretnéd ha ő is mással lenne, mert nagyon szereted, és ne kövesse el azt a hibát amit te.És nem szeretnéd elveszíteni. Ha bizonyítod neki, tényleg bánod a dolgot, és csak ő kell neked, és türelmes leszel, ha még szeret, megbocsát. De legyél kitartó.

2017. szept. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!