Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hagyjam vagy várjak még vele?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam vagy várjak még vele?

Figyelt kérdés
Adott egy lassan 17 éves lány, kb 1 órányira lakunk egymástól, ami se neki se nekem nem jelent gondot igazából. Viszont 2 hónap alatt sikerült kétszer találkozni, csak azért mert nem mondja el a szüleinek, akkor is úgy, hogy nem az igazat mondja otthon, hogy hova megy, és csak ez az egyetlen oka van annak, hogy nem találkozunk... Ráadásul még így az elején jobb lenne minél többször szerintem. Én ezt már szóvá tettem neki, azt mondta hogy majd valamikor megpróbálja elmondani... Hát ez azóta sem nagyon sikerült. Én ezt az egészet így nem nagyon tudom elfogadni, hiszen akár minden héten is találkozhatnánk, együtt lehetnénk, vagy egy héten többször is, ha elmondaná otthon és ráadásul már nem egy egy két hetes dologról van szó. Eddig mindenkit akit megkérdeztem erről, azt mondta hogy ennek így mi értelme van, és valahol igazuk van, de azért mégis érdekelne, hogy mások hogy látják külsős szemmel. Szerintetek mit kezdjek most így ezzel az egész helyzettel?

2017. szept. 21. 12:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyílván kell időt hagyni neki, bár ahogy írtad szerintem te ezt megtetted. Szerintem egyszer komolyan beszélgess vele el erről és ne hagyd hogy terelje a témát. Kérdezd meg hogy miért nem mondja el. Mondd meg neki, hogy ez téged nagyon zavar és ezzel kezdeni kell valamit, mert nem mehet így tovább. Igazábol tényleg csak egy komoly beszélgetés kell. A válaszaitól függően meg majd alakul tovább a helyzet. Sok szerencsét! :)
2017. szept. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Először is, köszönöm a válaszodat, ezen a beszélgetésen kb 3 napja túl vagyunk, azért nem mondja el állítólag mert hogy mit fognak hozzá szólni a szülei, meg hogy milyen szigorúak... mindegyik ezt mondja, hogy milyen szigorúak a szülei meg stb és utána meg kiderül hogy tök jó fejek. Azt mondta, hogy találkozzunk most hétvégén, de az a baj, hogy tudom, hogy utána ismét nem látom 3 hétig, egy ilyen hülyeség miatt, szóval azt sem tudom hogy most hétvégén találkozzunk-e egyáltalán, van-e értelme ezt így tovább húzni. Ő is azt írta, hogy adjak időt neki, és én is úgy gondolom, hogy adtam időt, ennyi idő után már be lehetne dobni a témát szerintem, hogy mi a szitu. Szóval abból a beszélgetésből is csak annyira jutottunk, hogy majd megpróbálja elmondani valahogy...
2017. szept. 21. 13:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát az nem túl jó. Ha igazán szeret akkor el fogja mondani a szüleinek, mert nyílván neki is kellene hogy hiányozz és neki sem lenne szabad hogy hagyja hogy ez így menjen tovább. Tudom hogy nehéz és már sokat vártál, de még kicsit legyél kitartó és ha nem tesz semmit akkor nem lesz értelme a kapcsolatotokat fenntartani. Igazából ez rajta múlik, te megtetted amit lehetett. Azért remélem helyre jönnek a dolgok :)
2017. szept. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Akkor még találkozok vele a hétvégén és meglátom el tudok-e esetleg érni valamit... bár nem hiszem, ha eddig sem történt semmi
2017. szept. 21. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!