Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szakítanunk kellene?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanunk kellene?

Figyelt kérdés

A barátommal több, mint 2,5 éve vagyunk együtt.. én most leszek 17, ő 18 éves. Az a helyzet, hogy már nagyon nagyon régóta gondolkodok ezek.. már sokszor beszéltünk róla, és nyár elején volt egy másik lány miatt egy nagyon nagy veszekedés, körülbelül 4 napig voltunk külön. Az az igazság, hogy teljesen mások az elképzeléseink, ő tanyán szeretne élni, én városban, kertesházban. Ő szeretne állatokat, én max egy kutyát. Ő most szenved, hogy legyen egy szakmunkás vizsgája, illetve elkezdte az érettségit, de ott akarja hagyni. És pedig egy neves gimnáziumba járok és egyetemre akarok menni. Valamint vannak egyéb problémák is, sajnos egy tavaly bekövetkezett tragédia hatására egyre többet iszik, cigizik, kocsmázik. Facebookon és valóságban is más lányokkal enyeleg, felajánl nekik dolgokat, mint például a szexuális tudását fitogtatja, illetve a lába közötti dolgokat elemezi. Valamint, ÁLLANDÓAN féltékeny. Szóbeli nyelvvizsgára készülök és be kerültem egy csoportba, ahol csak nők vannak, illetve az utóbbi alkalomtól kezdve egy férfi is. Valljuk be, igen jóképű, 20-as éveiben járó fiatalember. De amint csak mesélni kezdtem róla, ő egyből azzal jött, hogy milyen ronda, és szegény (sokszor saját magának kell dolgozni, hogy eltartsa magát) és hogy én nekem tetszik az a csávó és hogy ott fogom hagyni érte. Nos, ez már körülbelül 1,5 éve így megy.. és az a vicces, hogy hiába nyugtatgatom, őt nem érdekli, akkor is folytatja... és ez engem szépen lassan megöl.. mindez nagyon ellenszenves számomra. De amikor rám néz, nem tudok neki ellenállni, ha mondom, hogy ez nem jó, elkezd bújni és mondani, hogy sajnálja, és csak puszilgat.. jó, egész sokszor van így, és azért dolgozik, hogy együtt elmehessünk bárhova, de amikor ilyen, egyszerűen úgy érzem, menekülnöm kell.. mit kellene tennem? Szakítsak, vagy maradjon minden a régi?

Nagyon tanácstalan vagyok, nem tudom mit tegyek.. 2,5 év nagyon hosszú idő, ő az első barátom..


2017. szept. 22. 08:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen, de ha te most nem szakítasz, az élet előbb-utóbb megoldja. Ha két embernek ennyire különbözik az értékrendje, a célja, a világlátása az önmagában el tud cseszni egy kapcsolatot. Nyilván nem most. Feltételezem, nem éltek együtt, így ezek a problémák még egyáltalán nem, vagy csak nagyon kis mértékben buknak ki.

Erre jön rá az ivás, cigizés, ami az elmondottak alapján téged szintén zavar, plusz a folyamatos flörtölgetés, miközben közel alaptalanul féltékenykedik. Húzhatjátok egymás agyát, mert éppen teljesen ráértek, de ha csak valami hatalmas személyiségbeli váltás nem történik, közel borítékolhatónak gondolom a leírtak alapján, hogy első szerelem ide vagy oda, ez nem lesz hosszútávú.

2017. szept. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő bármit megtehet akkor miért féltékeny. Hagyd ott mert ennek nem sok értelme van.
2017. szept. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Stark2000 ***** válasza:
A leírtak alapján szerintem is fölösleges folytatnotok. Már csak az eltérő célok és világnézet miatt is kibukik a dolog. Az amit a barátod művel csak rátesz egy lapáttal.
2017. szept. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!