Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mikor hazajöttem észrevettem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor hazajöttem észrevettem hogy nincs a nyakamba a nyaklánc amit a barátomtól kaptam és azóta csak sírok, mit csináljak? És hogy mondjam meg neki hogy elveszett a nyaklánc? Kerestem már mindenhol, nem találom

Figyelt kérdés
2017. szept. 22. 18:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

"Ne haragudj, de elvesztettem a nyakláncot amit kaptam tőled..."

Mit kell ezen annyira parázni? Csak nem fog megverni miatta, vagy ha mégis, akkor meg azonnal hagyd ott a srácot és keress egy értelmes embert.

Normális esetben megnyugtat, hogy ne sírj miatta, aztán vagy segít gondolkozni hol hagyhattad el, vagy szerez egy másikat, vagy nem tudom, kitaláltok valamit

2017. szept. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Félek hogy majd megharagszik rám
2017. szept. 22. 21:33
 3/3 anonim válasza:
Ne halogasd a dolgot! Jobb, ha hamarabb megmondod neki, mert így ha meg is haragszik, hamarabb megbékél és kevesebbet fogsz stresszelni. Amúgy én is ilyen vagyok: ha történik valami, elkezdek pánikolni és nem merek beszélni az illetővel, aztán végre rászánom magam, és szinte mindig kiderül, hogy feleslegesen emésztettem magamat. Hajrá!
2017. szept. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!