Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fél év együttjárást a barátomm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél év együttjárást a barátommal meg kell ünnepelni?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék,hogy más hogy vélekedik erről. Hónapfordulót szinte meg sem említettük,de lassan a fél év közeledik. Ötletem sincs, hogy mit tervezzek,hozzám sosem akar eljönni, 1-2 közös képem van vele,szóval az ilyen képes meglepinek lőttek,és egyáltalán nem romantikázós személy. Mostanában sokat is veszekedtünk, gondolkozok,hogy egyáltalán akarom-e ünnepelni.. Ti mit szerveznétek a fél éves kapcsolat alkalmából?
2017. szept. 24. 01:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ünnepélyes szakítás? A meglepetés garantált!
2017. szept. 24. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék ennyire szemét lenni vele, hogy ilyenkor szakítok vele. Szeretem őt egyébként,csak most nem vagyok a legjobb passzban vele kapcsolatban. Én vagyok a lány egyébként,én 17,ő 16 éves.
2017. szept. 24. 01:33
 3/6 anonim ***** válasza:
XD
2017. szept. 24. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én semmit :D Minek?

Mondjuk én szülinapot meg ilyen hülyeségeket sem ünneplek


Éreztesd vele az átlagos napokon, hogy szereted. Akkor sem kell mindenképp venni valamit, elég ha megleped egy finom reggelivel, vagy vacsorával, vagy ha nincs túl jó kedve felvidítod, odabújsz hozzá, elmentek együtt valahova, akár csak sétálni egyet a városban, vagy mit tudom én. A lényeg, hogy az átlagos napokat varázsold neki felejthetetlenné és csodálatossá.


Azért ne adj neki semmit, mert fél éve vagytok együtt, és ilyenkor "kell" adni valamit. Ez hülyeség. Attól, hogy valamit muszájból leemelsz a polcról és odaadod neki, nem lesz se boldogabb, se hosszabb a kapcsolatotok.

Béküljetek inkább ki, és éljetek boldogan, szeressétek egymást a nap minden percében. Ez sokkal jobb ajándék bármi másnál.

2017. szept. 24. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó a válaszod! :)
2017. szept. 24. 12:29
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi meg szoktuk ünnepelni kis saját készítésű ajándékkal. Igaz mi nem csak fél évente hanem nagyjából minden hónapot. Valahol csak annyit mondunk, hogy boldog xy fordulót és van ahol pedig valami kis apróságot is adunk a másiknak. A lényeg, hogy valami olyat adj amit te készítesz, mert azt szerintem jobban is tudná értékelni mint egy vett tárgyat. :)
2017. szept. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!