Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mitől/miért van ez?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől/miért van ez?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel 2 hete vége van. Előtte eléggé nyomultam rá mert kihasználtam, hogy egy iskolába járunk. De viszont neki ez nem tetszett és időt kért. Én nem szerettem volna ezt és elég csúnyán váltak el útjaink. De amióta vége van egyszer beszéltem volna vele de elküldött engem és azt mondta, hogy már nem szeret. De viszont állandóan néz akár hányszor összefutok vele én meg levegőnek tekintem de viszont ha ránézek akkor elfordítja a fejét. Ez miért van ez?
2017. szept. 25. 15:33
 1/1 anonim ***** válasza:

mennyi ideig voltatok együtt?

szerintem előtte sem igazán akarta ezt a kapcsolatot, nem is tetszett neki, hogy nyomulsz, csak nem vetted a lapot... az meg ne is haragudj, milyen kapcsolat az, ahol téged nem érdekel, hogy mit szeretne/mi tetszik/nem tetszik a barátnőd/barátnődnek?

én is elküldtelek volna, ha nem érdekel, amit mondok. az oké, hogy nem akarod elfogadni, de ha tiszteled őt, próbálod tartani a távolságot valamennyire, és megvárod hogy ő keressen.


ettől függetlenül, lehet hogy szeretne veled lenni, viszont megsértődött, megbántottad.


a tini lányok érdekesen vannak összerakva :) figyeli hogy ott vagy, mit csinálsz, közben pedig a barátnőivel megbeszéli mit gondol, mit érez. lehet csak figyel, de közben arról beszél, hogy látni se szeretne. nehéz kitalálni a miérteket :)

2017. szept. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!