Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan kezdeményezzek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzek egy lánynál? (Részletek lent)

Figyelt kérdés

Nos, 15 éves, külföldön élő fiú vagyok. Soha nem volt még kapcsolatom. Van egy lány a suliban akit így 1-1.5 évvel idősebbnek tippelek. 2 osztállyal felettem jár. Szóval kérdések:


1.) Van-e értelme kezdeményezni? Ha igen, hogyan menjek oda hozzá?


2.) Ugyebár, nem beszélem perfektül az angolt, mennyire lenne zavaró ha beszélgetés közben nagy ritkán rá kérdeznék egy-egy szóra, amit nem teljesen értek?



2017. szept. 25. 23:41
 1/2 anonim ***** válasza:

1. Miért ne lenne? Nem ismerem a lányt, nem tudom, hogy mivel érdemes odamenni.

2. Ez nem gáz egyáltalán, hiszen te külföldi vagy, ő meg egy szót sem beszél magyarul... A probléma inkább az lehet, ha nem tudod rendesen kifejezni magad angolul, mert kézzel-lábbal magyarázva nehéz elcsábítani valakit.

2017. szept. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. :) Hozzátenném, hogy beszélem az angolt, tényleg ritkán fordul elő, hogy nem értek valamit. Viszont a lány, mint mondtam felettem jár így se közös óráink nincsenek, se bármi más. Szünetekben szoktam látni csak.
2017. szept. 26. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!