Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Utálom az embereket, de mégis...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utálom az embereket, de mégis vágyom barátnőre?

Figyelt kérdés

Vannak sejtéseim, hogy mitől van. Egyik az, hogy arra számítok, hogy a következő lány lesz a tökéletes, és elhesegeti az anti-minden gondolatokat. Másik pedig, hogy szimplán szeretethiányom van, és ennek pótlására akarok valakit.


Más is érzett már így? Nem okoz rossz érzést a kapcsolathiány általában, de néha így rám jön az 5 perc, és mivel az ismerősöket sem kedvelem, így nem nekik panaszkodok, csak kiírok gyakorira egy kérdést. :3 :D


2017. okt. 6. 20:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen vagyok lányként. És ez néha félóránként is váltakozik :D De alapjában véve várok arra, aki majd tényleg nagyon megfog valamivel.
2017. okt. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudom mozgatni a fülem, megfogtalak? B)
2017. okt. 6. 21:20
 3/8 anonim ***** válasza:
Azért ettől kicsit többet értettem ezalatt :D Én meg keresztbe fordítom a nyelvem, mégsem lettem vonzóbb.
2017. okt. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

De, mert én is meg tudom csinálni. :3

Téged mi fog meg btw? :)

2017. okt. 6. 22:05
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha így tudnám, nem itt tartanék :) Külsőre kb két dolog csak, belsőre lehetne sorolni... De ne keressünk tökéleteset, úgysem létezik.
2017. okt. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ki tudja.. :)
2017. okt. 6. 22:43
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is utálom a legtöbb embert, annyi különbséggel hogy én jobban érzem magam egyedül és ezáltal senkit sem akarok.
2017. okt. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jó Neked ha így érzel. Ave Satanas, ha nem csak pózernév a nicked. \m/
2017. okt. 7. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!