Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy oldjam meg ezt a problémá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy oldjam meg ezt a problémát? (komoly válaszokat csak)

Figyelt kérdés

A történet résztvevői:

-barátok

-se...fej barát

-én

-lány aki tetszik nekem(a se...fejnek nem)

Történet:

Volt egy kis beszélgetésem a barátokkal és a se...fej baráttal, a lány aki tetszik nekem nem volt ott a beszélgetésben. A lényeg az egészben, hogy a se...fej barátom azt mondta(a lányra aki tetszik nekem) "Lehet, hogy majd azt fogom csinálni amit az egyik haverom, lefekszem a csajjal és aztán szakítok vele, arra hivatkozva, hogy sz@r volt a $zex" Most mondjátok meg, hogy ilyenkor mi a f...t kéne csinálnom? Szóljak a lánynak, hogy a srác mégis mit tervez? az a baj, hogy a srácot jól ismerem, és a lányt is, és tudom, hogy a srác tud olyan szemét lenni.

Ötletek, hogy mit kéne tennem? Eredetileg a se**fej barát csak azért csinálja, hogy engem szívasson. és vannak képeim amik bizonyítják, hogy ő ezt tervezi.


2017. okt. 7. 21:55
 1/1 anonim válasza:
Szerintem első sorban mondd el a lánynak hogy mit érzel. Aztán hogy mit tervez a se.gfej barát és hogy ha nem is jöttök össze akkor se engedje semmi esetre hogy az a szemétláda kihasználja. Ezt minnél előbb tedd meg! Viszont akkor van gond ha a lány a se.gfejnek hisz és nem neked. És ne felejtsd ki hogy csak azért csinálná hogy téged szivasson.
2017. okt. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!