Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy reagálnátok le, ha csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagálnátok le, ha csak az egyik fél menne a másikhoz,6-7 hónapig, míg a másik fél csak kétszer volt a másiknál? Ti nem unnátok? Vagy bennem van a hiba, és ez teljesen normális?

Figyelt kérdés

#átjárás #egyikfél
2017. okt. 10. 08:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez ahogy adódik, nincs jelentősége. Ahol adottabbak a feltételek.
2017. okt. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A körülményektől, részletektől függ.

Pl. az egyiknek van autója, a másiknak nincs. Vagy az egyiknél nyugisabban, jobb körülmények között tudnak lenni.

Nekem is volt, hogy csak a párom jött hozzám, mert nekem nem volt autóm, és tömegközeledés nincs a két város között, pedig csak 80 km van közöttünk. Amióta van nekem is autóm, én is ugyanúgy megyek. Nyilván nem haragudott, amikor még nem volt és nem tudtam menni.

2017. okt. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
18%
Mert a tini párkapcsolatok kategóriában a 16-17 éveseknek már autója van..
2017. okt. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
3: Csak egy példa volt, hogy mennyit számítanak a körülmények. A kérdező semmit sem írt le, ami alapján válaszolni lehetne.
2017. okt. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Egy városba lakunk, ezt elfelejtettem írni. 20perc biciklizés, de biztos kényelmesebb neki, ha én megyek mindig...
2017. okt. 10. 09:10
 6/9 A kérdező kommentje:
ha meg szóvá teszem, akkor meg az van hogy nehezemre esik menni, meg hogy anyum mit gondolhat róla.. nem is találkoztak még :D csak egy köszönés erejéig...
2017. okt. 10. 09:13
 7/9 anonim ***** válasza:

És neki is otthon vannak a szülei? Ha nem, akkor nyilván kényelmesebb ott.

Írd már le a körülményeket, hogy mi más náluk meg nálatok.

Anyukádnak meg mutasd be rendesen.

2017. okt. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nálunk úgy mond nyugisabb, nem olyanok a szüleim hogy kérdezősködnek mindenről, inkább hagyják hogy kettesbe legyünk, amikor itt volt be mutattam anyumnak, faterom nem volt itthon. Egyedül lakok anyumékkal.
2017. okt. 10. 09:18
 9/9 A kérdező kommentje:
UI: igen, otthon vannak a szülei.
2017. okt. 10. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!