Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért van ez? Lesz jobb?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Lesz jobb?

Figyelt kérdés
3 évig együtt voltam a barátommal aztán szétmentünk egy fél évre nemrég békültünk ki. Nagyon szeretem őt, csak kicsit viselkedés zavaros volt, túl agresszív és erőszakos, csalt is már meg. Most bizonyított és változott tényleg. Tök jó a kapcsolatunk de néha mégis idegesít pedig semmi rosszat nem csinál. És nem tudom hogy elfog e múlni. De közben a fél év alatt megismertem egy másik fiút, aki nagyon tetszik nekem és azt hiszem ő is komolyan érdeklődött irántam. De neki barátnője van és ha mellette megtette ezt akkor mellettem mit csinalna ugyan, de mégis sokat gondolok rá. Ezt sem tudom hogy miért van ha a mostani barátom tiszta szívből szeretem
2017. okt. 12. 21:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a cipoben jarok csak nekem ugy van h van egy baratom es az exem utan huz a szivem pedig enis szeretem a mostani baratomat.Hát azt tudom tanacsolni h kitartas aztan majd meglátod mi lesz, de ne hozz felelotlen donteseket!! Mint en anno
2017. okt. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!