Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok

A kérdés

Miért van ez? Lesz jobb?

3 évig együtt voltam a barátommal aztán szétmentünk egy fél évre nemrég békültünk ki. Nagyon szeretem őt, csak kicsit viselkedés zavaros volt, túl agresszív és erőszakos, csalt is már meg. Most bizonyított és változott tényleg. Tök jó a kapcsolatunk de néha mégis idegesít pedig semmi rosszat nem csinál. És nem tudom hogy elfog e múlni. De közben a fél év alatt megismertem egy másik fiút, aki nagyon tetszik nekem és azt hiszem ő is komolyan érdeklődött irántam. De neki barátnője van és ha mellette megtette ezt akkor mellettem mit csinalna ugyan, de mégis sokat gondolok rá. Ezt sem tudom hogy miért van ha a mostani barátom tiszta szívből szeretem

10-12 21:25  Privát üzenet  Tetszik 

A válasz
Ugyanebben a cipoben jarok csak nekem ugy van h van egy baratom es az exem utan huz a szivem pedig enis szeretem a mostani baratomat.Hát azt tudom tanacsolni h kitartas aztan majd meglátod mi lesz, de ne hozz felelotlen donteseket!! Mint en anno

A válaszíró 48%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 10-12 22:02 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit tegyek? Mondjam el a csajnak h nekem is bejon a fiu es jobb esetben nem lesz ki vagy csak szimplan hagyjam a sracot Vqagy utaljak ra a sracnak h bejon
Zavar a korkülönbség, majd jobb lesz?
Már nagyon rég óta szerelmes vagyok egy srácba. Többször is probálkoztam azzal hogy bejelölöm facen, bekövetem instán. De ő levegőnek néz. Most hogy legyen? . Hagyjam a fenébe,..
Jobb lesz, ha elfelejtem?
Mikor lesz jobb? Vagy nem is lesz soha?
Ez normális hogy ezt érzem szakítás után? Jobb lesz valaha is? Nőgyűlölő lettem?

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések a Párkapcsolatok rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu