Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek? Hogyan mondjam el?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogyan mondjam el?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Lehet nagyon nagy hülyeséget csináltam! Már egy ideje együtt vagyunk a párommal és nagyon szeretjük egymást! Viszont történt valami ami miatt talán az egész kapcsolatom tönkre mehet! Egyik nagyon jó barátomnak szulinapja volt és csináltak egy bulit amire én is mentem de mivel a barátnőm lebetegedett ő nem tudott menni és csak egyedül voltam! Az este úgy alakult hogy már kicsit sok volt bennem az alkohol! Ott volt az a srác is akinek én nagyon tetszek és hat valahogy közel kerültünk egymáshoz és elkezdtünk beszélgetni! Na innen káo volt az egész és ezt is csak mesélték nekem hogy a srác lesmárolt! Mivel világomról nem tudtam olyan részeg voltam ezért nem saját akaratombol tettem! Na mindegy szóval az egyik lány aki elmesélte mi történt azt is mondta hogy egy időre eltűntem és amikor megtalált a mosdóban voltam a sarccal aki már majdnem levette rolam a ruhákat smarolas közbe! Én nagyon szégyellem magam emiatt és nem tudom hogyan is mondhatnám el a barátomnak! Nagyon szeretem ezért hazudni nem fogok neki viszont nagyon felek attól hogy szét mennénk!

2017. okt. 16. 16:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Lehet hogy hazudik az az egyik lány.. Leheg az a célja hogy kitalálta hogy te megcsaltad a pasidat.. közben semmi sem igaz.Vagy HA igaz a sztori akkor mond meg neki az igazat.. Nehogy lelki ismeret furdalásod legyen..Ha megérti akkor bebizonyította hogy tényleg szeret (és van esze) Ha otthagy akkor meg önfejű..mert én azt gondolom hogy mindenkinek jár egy másik esély.Ha úgyvan hogy volt smárolás stbbi.. akkor azt nem józan ésszel tetted.
2017. okt. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a fiút vagy kérj meg valakit,hogy érdeklődjön a fiútól,hogy mi történt aznap. Valaki csak tudja az igazat,mindenki nem lehet ennyire rossz akaró. Amúgy ha nem sikerül kiderítened az igazat,mond el a barátodnak őszintén,hogy mi történt,s mond meg a srácnak,hogy nem volt szép tőle,hogy kihasznált mikor tudta hogy van barátod. Én is adnék egy esélyt,hiszen az is lehet hogy csak hazugság,nem szakítanék e miatt,csak ha gyakori jelenség lenne.
2017. okt. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
43%
Jár a f..szt második esély
2017. okt. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Neked biztosan nem
2017. okt. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Az életben van hogy az ember hibázik....De attól még jár neki is a második esély..Remélhetőleg tanul a hibából..Ez csak a jó szívű emberekre vonatkozik hogy adnak esélyt.A negatív emberek átt se goldolják hogy mitováb..Jár a f...t másik esély... Kb ilyen a hozzá állásuk.
2017. okt. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
62%

#5: Akik tisztelik magukat, azok nem adnak egy második esélyt olyan embernek, akik részegen megcsalják őt. Vagy akárhogy is.

Ha szeretsz valakit, nem csalod meg! Az alkohol pedig nem kifogás. Ezen nincs mit magyarázni.

Belőled kiváló papucs lesz egy nőnek.

2017. okt. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Inkább "papucs" leszek, minthogy szívtelen :) Te az a fajta humanoid vagy aki Nem ad másik sancot pl a csajának. Nyilván a szüleid is azok.. így nevelték a fiát.Fiam ha lesz csajod de ha megcsak akaratlanul (pl alkohol) Dobd a francba a csajt.De jogos.. hisz nem lehet senki sem egyforma.
2017. okt. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nálam az alkohol nem felmentő körülmény hanem súlyosbító. Megcsalásra, bűncselekményre, akármire. Minek kell annyit piálni hogy az ember ne tudjon magáról? Meg amúgy is, buliba szerinted sudokuzni meg twisterezni járnak manapság az emberek? Szerintem teljesen meg fogod érdemelni ha kidob a pasid.
2017. okt. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
#7: Te nagy tévúton jársz....... :)
2017. okt. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
58%

7-es, egyáltalán MIÉRT KElL annyit inni, hogy az ember a világáról se tudjon?


És igen, én megmondanám a gyerekemnek, ha a párja részegen megcsalja (csókolózik, orálozik), akkor dobja ki. A pia NEM mentség semmire.

2017. okt. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!