Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Eldobtam azt, akit szeretek,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eldobtam azt, akit szeretek, mert manipulált egy másik srác akinek bejövök. De nem tudom elfelejteni, akit szeretek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Igen könnyen manipulálható vagyok sajnos. Szeretném most visszakapni,de már eljátszottam az esélyt,de nem tudok túl lenni rajta. Eléggé depressziós lettem ez miatt és az öngyilkosságon is gondolkoztam,nagyon magam alatt vagyok. Mindenki hülyének tart,hogy nem tudom mit tegyek és nem is segítenek. Abban reménykedem,hogy itt ezen az oldalon találok normális embereket,akiknek van valami jó tanácsuk.

2017. okt. 18. 15:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha abszolút nem tudsz beszélni azzal akit eltaszítottál a akkor keress olyat akivel megbeszélheted a dolgokat meghallgat és jót tudsz vele beszélgetni.
2017. okt. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Megkeresed, beszélsz vele, elmondasz neki mindent őszintén.

Ha mégsem akar kibékülni veled, akkor sincs vége a világnak.

Nem kell ezért ennyire magad alatt lenni.

2017. okt. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez tényleg egy elég rossz dolog, de nincs lehetetlen! (Olvasd végig!) Ha egy-két héten bellül van és tényleg szeret téged, akkor kisebb az esélyed, (OLVASD VÉGIG, később kiderül miért) de

(*) Először is: próbálj vele személyesen beszélni, amikor egyedül van, ÉS hazafele megy (előnyösebb), vagy nem siet sehova. Utána öntsd ki a lelked: mondjad el, hogy mennyire rossz döntés volt xy-ra hallgatni, ez volt életed legnagyobb ballépése, stb (utána tartds is magad ehhez, ne mondják meg, hogy kivel legyél. Nem vagy Te senkinek a tulajdona, hogy rendelkezzen feletted). A lényeg, hogy éreztesd vele, hogy Te komolyan is mondod, nem csak beszélsz a levegőbe (néhány könnycsepp bónusznak számít, de tudj folytonosan beszélni). Ha szeret Téged, nagy valószínűséggel most is, szóval lehet, hogy behív a házába megbeszélni a dolgokat. (ha nem siet sehova (nem hazafele megy), lehet elhív ide-oda vagy elmentek sétálni).

(**) Ha eltelt egy hónap, a normális férfiaknál ekkor kezdődik a hiányérzet. Ha követted az első pontot, és nem történt semmi, akkor kb ilyenkor fog, mivel lett egy üres tér az életében, amit csak Te tudtál betölteni, és ebbe ő is beleroppanhat, ha üresen marad. Elkezd keresni, megpróbál barátkozni veled. Ekkor ha azt látod, hogy nem olyanokat kérdez, hogy mennyi az idő, akkor nyert ügyed van. Érdemes MAX fél-egy hétig hűvösnek maradni (olvasd végig), minden nap egy kicsit jobban nyitni felé, DE ne zárd ki! Utána, elkezdheted azt tenni, amit szeretnél (gondolom újra összejönni vele). Ha már újra jóban vagytok, akkor kérj tőle bocsánatot, hasonló módon, ahogy azt fentebb leírtam. Ebben a helyzetben van annyi előnyöd, hogy meg tudsz vele beszélni egy konkrétakk időpontot, ha szükséges.

Ha több mint egy hónap telt el, és semmi sem történt, kövesd az első pontban leírtakat.

Ha visszautasított, pl: van már barátnője, vagy azt mondja, hogy nem is szeretett, akkor sajnos keresni kell mást :( .

A fent leírtak csak tanácsoló jelleggel kerültek oda, nem garancia a sikerre.

Remélem segítettem, sok sikert :)

2017. okt. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem először is, hallgass a szívedre, meg arra amit szeretnél. Mondd el ezeket a dolgokat egy olyan embernek, akiben megbízol. És szerintem vallj be mindent a fiúnak. Hogy manipulaltak, és hogy még mindig szereted. Remélem újra együtt lesztek. Szurkolok ❤️
2017. okt. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!