Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miert gondolok ra meg mindig?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert gondolok ra meg mindig?

Figyelt kérdés
Mar 2honapja h szakitottam a baratommal, akivel majdnem masfel evig egyutt voltam. Meg mindig gondolok ra szinte minden nap, de ha belegondolok mindig arra jutok h nem is akarnek mar vele lenni... Persze szep volt jo volt, igazabol nyilvan csak ez hianyzik. De mar nem 100%ban az az ember akibe beleszerettem. Ugy hiszem azert szakitottam vele mert mar nem tett ertem meg alapveto dolgokat, amiket elotte kernem se kellett. Feltekeny tipus is volt, es oda lett a bizalom, mert a szakitast mar a vegleges elott megkisereltem egyszer. Mit tehetnek? A kapcsolatunk vege mar nyű es veszekedes volt, nekem ez nem hianyozna most se. Ugy gondolom nem veletlenul mondta ki a vegszot 2x is. De szamomra ez olyan lezaratlan. Gaz vagy sem, irasban szakitottunk, de varhato volt h ez lesz a vege. Emiatt is hiszem h nehezebb lezarnom magamban. Azota se lattam, o volt eletemben eddig a legnagyobb szerelem, ugy erzem nagyon nehez lesz talalnom egy olyan embert aki irant hasonloan erezhetek ... (Tudom elcsepelt, de igaz). Normalis h ennyit gondolok ra es h szeretenm tudni legalabb azt h jol van-e? Egyebkent a szakitas ota mar 2 urugyet is talalt h irhasson nekem, de akkor is csak szemrehanyast tett, csunyan lett vege. Csak szeretnem lezarni magamban vegre. Vajon mennyi ido amig vegleg tul leszek rajta?:/

2017. okt. 20. 20:47
 1/2 A kérdező kommentje:

Nyűg*

Mondtam* ki a vegszot

2017. okt. 20. 20:48
 2/2 anonim ***** válasza:
Ismerős vagy te nekem. Hova jársz iskolába?
2017. okt. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!