Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Valóban szeret ő engem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban szeret ő engem?

Figyelt kérdés

Majdnem 3honapja vagyok egyutt a baratommal ,..de nem erzem azt hogy szeret se azt h fontos vagyok neki ...talalkozni is csak akkor talalkozunk ha en megyek o soha nem jon . Gyakoriak a vitak is koztunk . Neki sokkal fontosabb a bulizas mrg barmi mas mint en.

Azt mondja h szeret ...de semmit nem tesz h elhigyem..

Szoval nem tudom mit csinaljak mert en tenyleg szeretem de ez rossz mar nekem igy ...



2017. okt. 20. 23:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia, ha 3 hónap után már sok a veszekedés és így érzed akkor annak van alapja , lehet több vasat is a tűzbe tart.Én ha szeretnék valakit akkor úgy indulnék hozzá vagy úgy várnám szinte mindég hogy neki a legjobb legyen, tülkön (így kell írni?) ülnék hogy láthassam. Leplezhetetlenül látszódna rajtam hogy igen ez a srác szeret engem.

Szóval ha ez így nem jó neked akkor őszintén mond el neki hogy mi a baj változtasson vagy neked ez így nem megy.Hidd el lehet találni rendes srácokat még :)

2017. okt. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez a legyünk együtt, hogy ne legyünk széjjel! Ellehet mondani, facebookra ki lehet tenni, hogy van pasim/baratnőm.

Leirod, hogy a srác nem érett komoly kapcsolatra. Legalabbis veled. De nem élte ki magát. Haverok, buli, Fanta.

Ahhoz nem kell baratnő hogy kiélje valaki magát. Azt tegye egyedül.

Mert te tényleg szereted. Mit szeretsz benne? A felszint? Mert belső értékről nem irtál.

Tényleg szereted. Azt kell higyjem akkor ezt szereted benne. Akkor meg nem értem a kérdést.

Mert ha bant amit művel veled, amit ide leirtál akkor csak nem akarsz egyedül lenni, kapaszkodsz belé.

2017. okt. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tűkön? A tű többes számban :D
2017. okt. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
És tényleg,rákerestem :D tülkön...
2017. okt. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2017. okt. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha neked így nem jó és nem elég, akkor sajnos vége.
2017. okt. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!