Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Azt érzi "megfojtom"?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt érzi "megfojtom"?

Figyelt kérdés

Majdnem egy éve vagyunk együtt, ő 21/F én 17/L.

Az a helyzet,hogy ezt még sosem mondta el de tegnap egy beszélgetés után a legjobb barátjával mégis kibukott belőle valahogy.

Szóval, a lényeg, hogy elég más személyiségünk van. Ebből adódik, hogy ő inkább bulizós típus, sokszor eljàr a haverjaival sörözni esténként vagy egy egy buliba egy már évek óta összeszokott társasággal. Én kifejezetten ritkán járok el, de ilyenkor is csak vele együtt. Hozzáteszem ezt valószínűleg a köztünk lévő 50 km is elősegíti. És hát nekem van egy olyan tulajdonságom, hogy ilyenkor amikor külön vagyunk általában fent maradok vele amíg haza nem ér. Ilyenkor szoktunk beszélgetni Facebookon... És eddig sosem tett rá még csak egy kósza megjegyzést sem, hogy zavarná a dolog most azonban konkrétan önzőnek nevezett amiért ezt meg merem tenni mert úgy hiszi ezt csak azért csinálom mert ellenőrízni akarom meg nem érti miért "erőltetem" a beszélgetést miután ő fáradtan hazaesik és aludni akar csak hogy nekem jobb legyen. Megismerkedésünk óta szokássá vált, hogy minden este Face-Timeban beszélgetünk és eddig csak egy két alkalom maradt ki de az is jelentős okokból. Meg hát nyilván ha együtt aludtunk. Ezzel sem volt eddig semmi baja most viszont erre is rafogta, hogy csak én erőltetem. Es

a napokban volt, hogy egész nap nem volt hajlandó visszaírni de közben végig elérhető volt. És hát ja ez elég szarul esett és nem kifejezetten finoman tudtára adtam. Erre kiakadt, hogy ez nevetséges és neki is lehet dolga meg higyjem el én vagyok az első akinek válaszol.

A legjobb barátja fejébe verte a szöget, hogy én megfojtom őt és nem adok neki semmiféle teret.

Heti kétszer találkozunk. Egyszer ő jön, egyszer én megyek. Nem hiszem hogy olyan sok idejét felemésztem két délutánnal.


Azért írtam mindezt ide le, mert kíváncsi vagyok a véleményetekre.


Velem van a baj, és én reagálom túl? Vagy miért nem derült ki egy évnyi együtt lét után, hogy neki ezzel problémája lenne. Csak most hirtelen megszülte ezt a gondolatot.

Megjegyzem még azt is, hogy a legjobb barátjával tök jól kijöttem soha semmi bajom nem volt vele még kedveltem is és nem értem ezt az egészet.

Lehet, hogy gyerekes gondolat de mintha bekattant volna nála valami, hogy akkor ő most már csak azért is felbújtja és had ugorjunk már egymásnak a párommal.


Az értelmes válaszokat megköszönöm, sokat segítenének.



#megfojtom? #mi baja lett hirtelen? #már egy éve együtt
2017. okt. 23. 18:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Az lehet, hogy különböztök, node mégis honnan a csudából találd ki, hogy neki ez teher, ha ő csak beszélget és nem szól? A leírásod alapján ő rontotta el a kommunikációt. Mondja meg, hogy mi a baja, s ha aludni akar, akkor mondja,hogy fáradt, bocs kicsim, megyek aludni, puszi. Ne hetekkel később sírjon, hogy ő áldozat. Ha mondja és besértődsz és erőlteted, akkor te vagy a hibás, de ha nem mondja, akkor ő kereste magának a bajt, nem?

De.


Még az is lehet, bár nem akarok a semmiből hipotéziseket gyártani, csak eszembe jutott, hogy lehet, hogy eddig nem is volt nagy baja, szeret és fáradtan is szívesen elécseveg veled, csak most a barátja rámutatott, hogy hát befolyásolod és ez árt a nagy szabadságának vagy mit tudom én... De lehet, hogy más baja van, én ezt nem tudhatom. Mondja meg világosan, nem vagy gondolatolvasó.

2017. okt. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tény hogy szólhatott volna előbb, de gondolj már bele picit! Lehet hogy eddig is zavarta,csak nem akart megbántani ezért nem szólt (amit nem kellett volna). Azért megy bulizni, hogy jól érezze magát és a haverjaival legyen és nem azzal a nyomasztó fondolattal elleni, hogy a barátnője "várja" hogy mikor ér haza. Lehet tényleg nem kéne ennyire a nyakába lihegned, de ezt mindenképp meg kell beszélni. Le kellene szögezni, hogy kunek mi a jó
2017. okt. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is egy éve vagyok együtt a barátommal, körülbelül minden este beszélünk facen. Néha ő is eljár a haverjaival ide-oda, de mindig ír utána, akkor is ha hajnali 2 van vagy bármi, ez fordítva is így van. De sose éreztem (meg gondolom ő se) fojtogatónak ezt a szokást. Szeretjük tudni, hogy a másik épségben van-e:D

Nyilván nem ismerem a barátodat, de lehet hogy már nem érez úgy irántad (?). Nem hiszem hogy túlreagálod, de szerintem nincs semmi abban ha nem ír, biztos fáradt vagy dolga van. Én se szoktam mindig valaszolgatni, ha éppen más elfoglaltságom van, kell egy kis tér:D Nemtudom segítettem-e ezzel valamit, de azért reménykedem.

2017. okt. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!