Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A fiú lány barátságban ez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiú lány barátságban ez normális?

Figyelt kérdés

A barátommal 7éve vagyunk együtt.Nem élünk eggyütt.Ő 26éves én 22. A problémám a fiú lány barátság. Pontosabban kifejtve: Nagyon sok barátja van, mégis a kis tizenpár éves lányokkal úgy érzi szinte muszáj haverkodnia. Engem ez rettenetesen irritál. Alapjáraton elég féltékeny típus vagyok, és úgy érzem hogy én reagálóm túl, de mondjátok meg ti hogy a következő mennyire mondható mindennapinak. Sose engedi hogy akárcsak megérintsem a telefonját. Felkapja tőle a vizet. Ez már gyanakvásra ad okot. Levan kódolva, de tegnap este úgy aludt el hogy játszott rajta és a képernyő még nem zárt le, így bele néztem.. legelső beszélgetés mindjárt egy kiscsajjal (akinek van pasija) "csaj:nagyon hiányzol ám <3

Párom:te is nekem de itt káosz van <3"

+képeket küldözgetnek egymásnak magukról. Szval. Eddig mindig beakart kussoltatni h csak haverok stb. Meg hogy én bolond meg beteg vok.. :/ szerintem ez nagyon nem normális "barátság". És nem ő az eggyetlen, de nyilván időnként törli a beszélgetéseket, mert ez is hétfőtől volt meg :/

Szóval felkaptam a vizet, ledobtam a telefonját, tökön vertem(tudom hogy durva vok, légyszi ne szidjatok miatta) őbrám ordított h mivan, és eldaráltam az olvasottakat, kimentem a szobából, 5perc múlva meg hallom h épp lelép halkan.. :/ ma meg nem akar beszélni velem, megoldásnak azt találta h törölte magát fb.ről, nem mintha a "hiányzol" nem foglalná magába h talákoznak is. Alkossatok véleményt :/



2017. okt. 26. 20:45
 1/6 mcrgt2 ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele, jól tetted hogy odavertél neki legalább megkapta amit érdemelt mivel az elmondottak alapján megcsal/ csalt téged. Én a helyedben inkább dobnám.
2017. okt. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jól cselekedtél :D A következő lépés az, hogy nem teszel semmit, ne keresd, legyen ez a lezárása a kapcsolatnak. Ha meg ő keres (amit kétlek) verj oda mégegyet. :D
2017. okt. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Csak sajnálom ezt a 7évet :( én tényleg szeretem. De vele nem lehet megbeszélni a dolgokat :( és annyi gerinc nincs benne h elém álljon és szemtől szembe mondja amit akar. Csak egy szavas válaszokat kapok mindenre (már ha kapok).

Sok minden történt a 7év alatt. Én őszinte voltam vele mindig. Én se voltam szent, főleg mert ha kiszámoljátok a leírtak alapján elég fiatalon keveredtünk össze. De annyit megtehetne h elém áll és megpróbál végre ő is őszinte lenni. De tudja h ebből már nem vágja ki magát semmivel. Ragaszkodok hozzá már sajnos. De feldühít. Tavaly egy vedzekedés után mondta h beszél néhány lánnyal, csak haverok ,és nekem ezt el kell fogadnom. Nyilván nem is fogadtam el, de nem gondoltam h ennyire össze haverkodnak. :/ de valahol még mindig úgy érzem h én reagálóm túl, de ez akkor is sok, és nem tudom milyen a fiú lány barátság manapság (mellőlem már rég elmarta az én barátaimat), de az ilyen az kicsit erős.

2017. okt. 26. 21:41
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ő nem csak haverkodik velük.. Hagyd ott, találsz 10000000x jobbat. :)
2017. okt. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rohadtul össze verném ha most itt lenne, de az se javítana a dolgokon :( fájdalmas most ez így :/
2017. okt. 26. 21:53
 6/6 anonim ***** válasza:

Mikor összejöttetek, ő 19eves volt te 15.

Ne haragudj de azt kell, hogy mondjam, hogy az ízlése az évek alatt nem változott minél fiatalabb lányok atba szása. Te voltál talán az első a sorban.

Jobban tennéd ha nem foglalkoznál vele többet. Nem normális az ilyen, valószínűleg egy 15eves kislány apja majd összeveri egyszer.

2018. márc. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!