Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Egyik legjobb barátod exével...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik legjobb barátod exével összejönni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Pár hete szakított az egyik legjobb, ha nem a legjobb barátom a barátnőjével. Már egy jó hete beszélek vele folyamatosan és úgy érzem hogy megvan közöttünk az összhang és ő is összejönne velem. Szerintetek nagy pofátlanság lenne a barátommal szemben ha összejövök az exével vagy nem? Nem merem tőle még megkérdezni, mert félek hogy nagyon rossz lenne a reakciója.



2017. nov. 1. 00:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Az lenne és ha az én barátom lennnél, hát már ezután nem lennél az.
2017. nov. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%
Attól függ... Például, hogy miért mentek szét? A srác érez még valamit? stb
2017. nov. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ilyen hamar minden esetben pofátlanság lenne, de rohadtul.


Ha nem lett volna komoly kapcsolat és ÉVEK teltek volna már el a szakítás óta, akkor ki nem tojja le, de pár hét után már másznál rá?

2017. nov. 1. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Ha meg akarod tartani a barátodat, akkor a válasz nem.

Ha nem gond, hogy elveszíted a legjobb barátodat, majd utána valószínűleg a barátnődet is, akkor nyugodtan.

2017. nov. 1. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

"Ha nem lett volna komoly kapcsolat és ÉVEK teltek volna már el a szakítás óta, akkor ki nem tojja le, de pár hét után már másznál rá?"


Én is ezt gondolom.

2017. nov. 1. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
71%

Hat ugy igazából megtehetned, ha a srác is ugy érez. De az is lehet, hogy csak egy kapcsolatba akar menekülni, mert faj neki, hogy mar nincs együtt a lánnyal. Nem tudhatom, ahogy te sem.


Mindezek mellett, az nagyon durván oszab aszna a baratsagotoknak, ha megtennéd. Ugyan igaz az, hogy ha nem engedi, akkor nem is igazi barát, bla, bla, DE mivel csak par hete történt a szakítás, a barátod es a srác fele is pofátlanság lenne a dolog.


Var meg valamennyit, hogy mindketten le tudjak zárni a dolgot, es aztán azt teszel, amit akarsz.

2017. nov. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Hatos vagyok, es egyet értek az ötössel.
2017. nov. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
52%
Én azt nem értem, hogy van annyi r*b*nc a világon akkor neked miért pont a legjobb barátodé kell? Ez annyira visszataszító. Alapból az, hogy minek kezdtél el beszélgetni azzal a csajjal. Már nem járnak együtt, ágyő.
2017. nov. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
76%
Ne tedd. Egy ilyen kitudódása nagyon durva verekedésekbe tud torkollani.. nem is beszélve arról, hogy körülbelül egy életre elvesztenéd a barátod bizalmát.
2017. nov. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 highsc ***** válasza:
41%
Hehe én is hasonló cipőben vagyok, Csak nálam az a helyzet, hogy még mielött összejöttek volna én is ismerkedtem a lánnyal, csak nem az enyém lett, most erre rá egy picivek szakítottak. Mondjuk én nem vagyok valami érzelgős ilyen téren, ha a fiú szakított a lánnyal akkor az azt jelenti, hogy neki nem kell. Én nem fogok azért éveket várni, mert rájött, hogy neki nem kell, miközben nekem tetszik stb. Ha egy fiú lemond egy lányról akkor utána ne rinyáljon ha valaki mással összejön a lány. Nincs semmilyen alapon beleszólási joga. Ha peddig olyan jó barát akkor értse meg, higy neked tetszik az a lány és attól függetlenül, hogy mi történt te nem fogsz tudni változtatni az érzéseiden. Persze ehez gondolkozni kell az meg manapság kevés embernek megy, de legfeljebb leülsz vele és elmondod hogy ez van, így érzel, nem tudsz vele mit kezdeni.
2017. nov. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!