Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Se veled se nélküled kapcsolat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Se veled se nélküled kapcsolatnak lehet jövője? Ugy ertem, lehetséges, hogy egyszer minden megjavul?

Figyelt kérdés

Nekem van egy ilyen kapcsolatom, 4szer szakítottunk, 4szer összejöttünk, mindig, ha együtt vagyunk, valakinek sikerül megbántania a masikat, es igy szakítás lesz... De par nap múlva ujra összejövünk.


Most olyan egy honapja nem vagyunk együtt, es azt hittem mar, hogy jo, akkor le van zárva, de ujra elkezdtünk “osszemelegedni”, es azt hiszem, megint az lesz a vége, hogy összejövünk. Es éppen ezért szeretnem tudni, hogy ez örökké ilyen lesz-e vagy van ra esély, hogy minden jo lesz egyszer?


Köszi a válaszokat!



2017. nov. 8. 14:54
 1/1 anonim ***** válasza:
54%
Van rá esély. Összeszeded magad és elküldöd a fenébe, de amíg gyakorin nyávogsz, nem lesz változás.
2017. nov. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!