Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Az mit jelent egy lánynál ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mit jelent egy lánynál ha azt mondja "van még idő"?

Figyelt kérdés
Mostanában megtetszett nekem egy lány,akit azelőtt csak névről ismertem és elkezdtem vele beszélni és jól kijövünk egymással.Múltkot mondtam egy afféle "flörtölő viccet" és erre ő azt mondta "mintha megdumaltuk volna hogy csak barátkozunk" én erre mondtam hogy eléggé hülyén érzem magam erre azt mondta,hogy nem ugy gondolta nem akart "izé" lenni,hanem ugy értette,hogy van még idő és nem kapható könnyen.A kérdés az,hogy barátkozás alatt csak a barát zónára gondolt vagy úgy értette,hogy többről is lehet szó?
2017. nov. 12. 16:32
 1/4 A kérdező kommentje:
ja amúgy elhívtam valahova és ha minden igaz ez a tali meg fog valósulni.
2017. nov. 12. 16:35
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
A mai világban azt hiszik a tinilányok, hogy attól kaphatóbbak lesznek ha nem válaszolnak, játsszák az elérhetetlent, húzzák mint a rétest, és nézik a sok okost ahogy kapkodnak utánuk. Ha egyáltalán nem akarna semmit, akkor kristálytisztán megmondta volna, hogy barátkozni akar. Így valószínű akar, csak ugyanezt a technikát alkalmazza.
2017. nov. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem én,de pontosan mit is akar?:D
2017. nov. 12. 16:50
 4/4 CFB ***** válasza:
100%
Van esélyed nála. Ha ez az, amit tudni akarsz. Bele fog telni egy pici időbe, mert a lány nem akarja, hogy egyből megkapd
2017. nov. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!