Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nem akarok fiút. Ezek szerint...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok fiút. Ezek szerint frigid vagyok?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, osztálytársaim mindig mondják, hogy mi az, hogy nekem még nincs barátom. És eddig se volt.

Én arra gondoltam hogy ezek szerint frigid vagyok. Nekem tényleg nem kell egy pasi sem. Ez normális érzés szerintetek?


2017. nov. 12. 21:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Még teljesen normális. Szerintem minimum 5 év múlva térj vissza erre :)
2017. nov. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%

nem

ez már felháboritó ,hogy 15 évesen még nem fiuzol

2017. nov. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normalis vagy, dehogy vagy frigid! A baratnoid koraerettek.
2017. nov. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3%
Egy normális 15 éves nem a kválkodáson járatja az agyát. Szar helyre jársz.
2017. nov. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
23%

mi a retek van a generációnkkal??? 15 évesen tök normális ha valakinek még nem volt fiúja, mint ahogy ugyanilyen normális 16, 17, 18 évesen stb... ahogy előttem is mondták már, 5 év múlva térj vissza erre a kérdésre.

ja és ha nem kellenek a fiúk... arra nem gondoltál még hogy esetleg a lányok kellenek? ;) nem bántásból vagy ilyesmi, de benne lehet a lehetőségek között

2017. nov. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%

Az a baj, hogy a mai tiniknél sajnos valóban ez lett a normális, elég itt a kérdéseket megnézni. Nemhogy 14-15 évesen, de 11-12 évesen már elkezdenek csajozni/pasizni.

Ma a 15 évesek már túl vannak mindenen, ami az előző generációnak jó esetben 25 évesen összejött. Első járás, első csók, első szex, első tetkó, piercing, berúgás, cigi, buli, fű, Sziget meg Sound fesztivál...

És igen, ha valamelyik társuk nem viselkedik ugyanígy, azt kinézik és kinevetik, hogy milyen gyerekes meg gáz, mert szombat délután sminkelés, partyzás, szelfizés meg pasizás helyett inkább otthon játszott a számítógéppel, aztán kiment biciklizni.

Elkorcsosult ez a generáció teljesen, ez van sajnos. Én örülök, hogy maradt még pár józan eszű fiatal is, mint pl. a kérdező.

2017. nov. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem, lányok mégannyira se kellenek xddd

Köszi a válaszokat! :)

Valószínűleg az egész osztályom koraérett, pedig igen színvonalas gimnáziumról van szó.

2017. nov. 15. 19:13
 8/8 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem egy jo reszuk csak ugy tesz, mintha fiuzni akarna, mert a tinik nem szeretnek kilogni a sorbol. Kozben a lelkuk melyen szoronganak ok is, es butasagokat gondolnak, hogy biztos baj van veluk.
2017. nov. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!