Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok! Nálatok mennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nálatok mennyire komoly dolog egy kapcsiban, ha már nem mondjátok válaszba vissza hogy szeretlek?

Figyelt kérdés

Össze vesztünk barátnőmmel, ő nem nagyon bízik már meg bennem mert néha más lányokkal is beszélgetek. De nem csalom meg őt, sose tettem.

1-2 veszekedés után Most már odaáig fajult hogy nem válaszolja vissza hogy szeretlek - én is téged.


Lányok mi kell ahhoz hogy újra bízzatok valakiben? van esély újra szerelemre? lehet hogy ez csak egy ideiglenes dolog részetekről mert mérgesek vagytok ilyenkor?


(ez volt meg 1-2 veszekedés, 1-2 hülyeséget is mondtam, nem kellett volna)


2017. nov. 13. 23:19
 1/8 anonim ***** válasza:
50%

Én nem lennék olyannal, aki más lányokkal flörtölget.

De nyugodj meg, a nők többsége elcseszett lábtörlő, lehet hogy most duzzog, de úgyis mindent megbocsát.

2017. nov. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Bizonyára durcis. :)

Hagyd csak, úgyis megfog enyhülni. Egyébként az, hogy nem bízik meg benned, mert más lányokkal beszélsz, lehetséges, hogy amiatt van mert nem érzi elég jónak magát. Ez persze minden lánynál más.

2017. nov. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És ilyenkor az a jó ha én se mondom már hogy szeretem? annyira gáz volt ma este is a búcsúzás. mondjuk legalább még beszélünk...
2017. nov. 14. 00:30
 4/8 anonim ***** válasza:
Természetesen nem ez a jó. Ha szereted, írd nyugodtan neki, ha nem is fog reagálni rá egy ideig, megfog enyhülni.
2017. nov. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Ismet egy gagyi internet szerelem....


Ha jol sejtem nemreg vagytok egyurt de maris megy a veszekedes...hagyjatok abba a kapcsolatot NEM KÖTELEZŐ cdak a mai világban úgy érzitek muszáj mert egyedül leni ciki



Akkor egyél ha éhes vagy

Akkor igyál ha szomjaa vagy

Akkor legyél szerelmes ha tényleg az vagy


Az hogy csak ugy divatból jártok meg kupakoltok mindenkivel az mar a rontott generaciotok miatt van

2017. nov. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
majdnem 2 éve vagyunk
2017. nov. 14. 12:01
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Te komolyan azt írtad hogy KAPCSIBAN???

Jézusom

2017. nov. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
14 évesek vunk
2017. nov. 14. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!