Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti hogyan reagálnátok arra,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan reagálnátok arra, ha a pasitok egy távkapcsolatban nem akarna videóhívást egyáltalán?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyok távkapcsolatban egy fiúval, akibe nagyon szerelmes vagyok és ő is belém. Napi szinten telefonálunk (többször is egy nap), amikor csak ideje van rám ír és tervezzük a közös jövőnket is. Pár hónap múlva fogunk személyesen találkozni, de már többször is vita tárgya volt az, hogy én szeretném őt látni, ő viszont erre mindig azt mondja, hogy nem szeretne videóhívást, mivel az már annyira személyes lenne, hogy elkezdene annyira hiányolni, hogy nem tudná elviselni, hogy nem vagyok ott. Hogyan reagálnátok erre? (És nem kamu a barátom, volt már egyszer videóhívásunk még a legelején, de azóta nem volt, plusz többször is küld videóüzeneteket)

2017. nov. 14. 21:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Öm szóval nem is találkoztatok de eggyütt vagytok? És majd most fogtok találkozni?

Amugy ha találkoztatok volna akkor azt mondtam volna hogy igen van ilyen mivel én is ilyen vagyok csak lányba. De így nem tudom...persze ha jól értelmeztem.

2017. nov. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát... azt még megértem, hogy az ember szégyellős, én is voltam távkapcsolatban, és a nyakamban dobogott a szívem az első videóhíváskor... de eszembe nem jutott volna elutasítani, pláne nem ilyen béna indokkal.
2017. nov. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
42%

NINCS OLYAN HOGY TÁVKAPCSOLAT



üdv a való világban. itt ez csak ideig óráig működik


te nem vagy ott nem tudod mit csinál szerintem már rég mással kupakol :D :D

lassan majd a beszélgetések is megritkulnak és egyszer csak annyi lesz hogy szia :))


egy év és már azt se tudod ki volt, de szomorkodnod nem kell mert gyorsan találsz újat :)

2017. nov. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%

Állítása szerint szerelmes beléd, de nem akarja magát élőben mutatni?

Van megoldás! Az ő kamerája műxik, míg a tiéd kikapcsolva.

.

Nekem valami bűzlik ebben a 'kapcsolatban'.

Amíg nem volt videócset, a távollévő szerelmesek naponta többször is elővették a másik fényképét.

Most majdnem megfoghatóan láthatna, de nem akar magát?

Ne nagyon éljed bele magad ebbe a 'kapcsolatba'!

2017. nov. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Bocsánat!

Ez helyett:

"de nem akar magát?"

ezt kell olvasni:

de nem akar magának kellemetlenséget, kényelmetlenséget okozni?

Milyen szerelem az, ahol az "én" előbbrevaló, mint a "te"?

2017. nov. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nyuga van iphone-os válaszoló, elég elferdült világképed van hogy mindig osztod a pedszimista dilijeid.


---


Egyébként ez elég béna kifogás. Nem tudom mi frusztrálhatja ennyire a barátodat, hogy ellenemond. Milyen volt az első videóhívásotok? Volt téma? Feszengett, vagy felszabadultan jól éreztétek magatokat?

2017. nov. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát leginkább csak ő beszélt, körbevezetett a házában és még bókokat is mondott, aranyos volt, de azért látszott rajta, hogy kicsit kényelmetlenül érzi magát. Azt mondta, hogy chat-en, telefonon és élőben teljesen felszabadult, de videóhívásnál valamiért nem.
2017. nov. 15. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!