Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi a véleményetek az osztálytá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az osztálytárssal való járásról? Ha titokban van tartva az erősíti vagy inkabb tönkreteszi a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam aki nemrég jött a mi osztályunkba. Elegge bejon es szerintem en is neki, de azon gondolkoztam hogy ha osszejonnek vele akkor titokban szeretnem tartani. Ha osszejonnek vele az nem lenne furcsa hogy az osztalytarsam? Vagy ha titokban tartanank az jobb lenne ha csak a mi titkunk lenne vagy elobb utobb szethuzna minket? Mindketten 17ek vagyunk
2017. nov. 15. 14:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Ugyis kiderülne :'D
2017. nov. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1. A helyedben nem jarnek osztalytarssal kulonben ugy jarsz mint en, szakitotok majd nezhetitek egymas fejet ballagasig minden egyes hetkoznap+ha a sulibol meg osszejon valakivel az is eleg sz@r erzes lesz oket nezni

2.ha bejottok egymasnak ugyis osszejottok akar leirtam az elozot akar nem

Szerintem ne tartsatok titokban, mert akkor nem tudnatok ugy szabadon csinalni semmit es elobb utobb ra fognak jonni az osztalytarsaitok mert nem tudnatok vegig titkolni

2017. nov. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Itt nem az a lényeg hogy titok maradjon. Hanem úgyis szakítani fogtok de ugyanabban az osztályban vagytok.
2017. nov. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
17 évesek, egyáltalán nem biztos h szétmennek míg befejezik a sulit. De titokban tartani, na ahhoz sok sikert úgyse fog összejönni plusz még hülyeség is.
2017. nov. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az osztálytársammal járok, nem akartam, de jelentkezzen aki el tudott volna lökni magától egy srácot, aki régóta bejön neki, mikor az megcsókolja. Na igen, én sem tudtam.

Ha normálisan váltok el, akkor kibírjátok azt a kis időt(1-2 ev lehet neked még hátra). Nehogymár azért ne legyél együtt valakivel, mert osztálytárs. Lehet hogy évekig együtt lesztek, és baromi jó emlékként tekintessz majd vissza rá. Ennyi erővel ne járj senkivel a suliból, úgyis látni fogod, ha nem osztálytárs akkor is. Ne ez legyen a kizáró ok.

Titokban tartani marhaság, szétzúzza és apróra őrli a kapcsolatotokat! Amikor jártok, és az osztályban teljesen közömbös veled, az marha szarul esik, akkor is ha tudod hogy nem így van amúgy.

2017. nov. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!