Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 14 évesen ez szerintetek gond?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 évesen ez szerintetek gond?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, a barátom 18 éves. Most már 2 hónapja együtt vagyok vele, Ölelés,puszi és csók volt :)

Egy picit messze lakik kb. 2 órára de 1x találkoztam már vele (facebookon ismertem meg egy gamer csoportban). Február végén vagy Március elején lesz nálunk a suliban farsangi bál és azt mondta ha szeretném hogy eljöjjön, akkor had aludjon itt nálunk. Anyuéknak még nem mondtam el hogy van barátom, de kicsit félek elmondani mivel lehet nem tetszene nekik a korkülönbség miatt ami engem nem zavar de őket lehet fogja..:/ Meg nem tudom hogy engednék-e 14 évesen hogy együtt aludjak a barátommal meg hogy egyeltalán haza-e hozhatom. A nővéreim 18 évesen hoztak haza fiúkat szóval nem tudom mit szólna a családom:(



2017. nov. 18. 23:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem engedték meg 16 évesen 4 hónap után hogy itt aludjon a barátom. Bar most már fél éve leszünk eggyütt szal megint bepróbálkozok majd.

Viszont a lenyegre térve ez a szüleidtöl függ hogy milyenek, én nem tudom hogy megengednék e. De azért ez kicsit korai nem gondolod?

2017. nov. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 CFB ***** válasza:

A családod egy határozott nemmel elküldené a pasid melegebb éghajlatra. 😊 Remélem segítettem. 😁

4 év korkülönbség. Ember, még csak 14 vagy. Oké, engem nem zavar, de a szülőket fogja. A srác 18 éves. Mikor én 14 voltam, engem egy házban nem engedtek aludni a sráccal, aki aki akkor 15 volt. És megjegyzem: csak a srác szeretett engem. Én őt nem. Mondjuk majdnem lett egy 18 éves barátom, de attól félek, hogyha megölelne, összeroppannék. Kissé kövér (viszont 3 sportot űz). A szüleim elfogadták volna, mert elég döntőképes voltam már akkorra. De ezért sokat küzdöttek ám, hogy észrevegyék, képes vagyok normális keretek között, reálisan gondolkodni, mindent figyelembe véve. De az alvást azt annyira ellen ezt ellenezték volna, hogy csak na. 😅

15l

2017. nov. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 CFB ***** válasza:
És igen. Első válaszolónak igaza van. Korai.
2017. nov. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
az a gond, hogy addig nem jön el amíg nem engedik meg a szüleim:/
2017. nov. 18. 23:44
 5/15 anonim ***** válasza:
89%

"az a gond, hogy addig nem jön el amíg nem engedik meg a szüleim:/"- magyarán csak meg akar.... Te is tudod mi.

Tudom, hogy elvakít a szerelemnek vélt köd, de ha igazán szeretne megoldaná, hogy egy hostelben aludjon azon az éjszakán vagy még este hazamenjen és nem kötné ilyenhez a találkozást.

2017. nov. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
100%

Szerintem meg lehet próbálni. Alszatok két helyiségben. Ha nem tetszik ez a srácnak, és próbál rávenni, hogy éjjel lopózz át, vagy hirtelen nem ér rá, tudod, hogy szexre megy.

Ha őszinték a szándékai, nem fog ezen problémázni.


De amúgy, ha komolyan gondolja, akkor előbb elmegy hozzátok, és megismeri a szüleid, és még aznap haza is utazik. Valljuk be, 2x2 óra nem olyan sok, hogy ne lehessen ezt megoldani úgy, hogy közben még fél napot nálatok is lehet.


Plusz november van, hidd el, ráér ezt két héttel a farsang előtt megtervezni, lehet addigra már nem is lesz képben ez a srác.

2017. nov. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
az a baj hogy külön vendégszobánk nincsen, szóval velem aludna. De félek hogy anyuék mit mondanának eleve az egész kapcsolatra. mert lehet hogy nem tetszene nekik...:/
2017. nov. 19. 00:16
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Az a probléma az ilyen kapcsolatokkal, h az olyan férfi aki 18 éves korábban 14- évesekkel kavar az társadalmilag nem elfogadott - illetve nem normális - vannak határok, amiket bekell tartani, de én is ismerek hasonlóakat és nem csak én, hanem az összes többi "nyomorék" titulussal illeti, de nem nyomorék, én hiszek a szerelemben ilyen által, de nekem se megszokott, van ismerősöm aki 14-17 évesen jöttek össze és most 32-35 évesek és házasok.


De ne halgass rám én max 2 évvel fiatalabbakkal jöttem össze és nekik se engedték, h velem aludjanak 15-17 évesen :)

2017. nov. 19. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Külön ágy nincsen?

Hát elmondod nekik hogy mi a helyzet. Még most az elején mond el nekik jobban jársz szerintem. Simán eltilthatnának töle és akkor az most még nem lenne olyan fájó.

De amugy az egyik válaszoló már nem tudom melyik azt irta hogy 2x2 óra az nem sok és megtudná oldani hogy oda vissza utazzon méghozzá alvás nélkül, és azt kell hogy mondjam igaza van. Nem értem miért lényeg hogy ott aludjon. Plusz két hónapja vagytok eggyütt és csak egyszer találkoztatok amikor nem a világ másik felén lakik. Persze nem tudom a hátteret de nem tudott volna lemenni hozzád?

És még mindig korainak tartom hogy ott aludjon ennyi idö után és a szüleid is szerintem korainak fogják tartani. És igazuk lesz. 1, voltam.

2017. nov. 19. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon rossz ötlet az egész! Még ha a szüleid engednék is, akkor se aludj vele!
2017. nov. 19. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!