Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Teljesen összezavarodtam....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen összezavarodtam. Megcsaltam a párom és nem tudok kit választani. Túl sok minden köt hozzá. Tudtok nekem segíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Ez egy hosszú történet lesz.

17/L vagyok.

Az első srácot nevezzük Pistinek. Vele 1,5 éve voltam együtt mikor közbejött egy másik srác. (Legyen az ő neve Sanyi)

Pisti nem sok mindent tett meg értem. Elhanyagolt engem. Sanyival 1 hónapot voltam együtt.

Két fiút bemutattam egymással beszéltek és veszekedtek. Élőben is találkoztak.

Tegnap este csúnyán veszekedtek. Annyira fáj, hogy reggel eldöntöttem kit akarok. Sok mindenki manipulál.. Rengeteg emlék van Pistivel... De nekem hiányzott a törődése.. Nos, Sanyi küzd értem hogy velem akar lenni. 1 hónap alatt vele úgymond több lett a testi kapcsolat mint Pistivel.

Sanyi az aki a fejemben jár minden nap rá gondolok... Vele boldogabb voltam.... Pisti amikor ezeket megtudta szépen szidott elhordott mindenféle útsarkinak. Sanyi... kiállt mellettem..

Pistivel csak az emlékek és a szép dolgok kötnek össze. 512 nap után nem akarom hogy megszakadjon mindez. Viszont, Sanyival sem szeretném. Őt is ismerem régóta. De 1 honapja jöttünk össze.

Sanyi mindent megtesu hogy találkozzunk. Ugyanekkor Pisti elfelejtette a találkozókat és 3 hónapja heti 1x ugyanarra a helyre megyünk.. meguntam és így éreztem magam jobban.

Szerintetek... helyemben kit válasszak? Tudtok tippet tanácsot irni? Előre is köszönöm a válaszokat.

(U.i.: ne haragudjatok a regényért) további szép napot mindenkinek! :)



2017. nov. 19. 13:28
 1/7 anonim válasza:

Egyiket sem...

Keres új kapcsit....:-D

2017. nov. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nos Sanyi érzéseiben nem lehetsz biztos 1: rövid idő, 2: testi kapcsolat. Minden esetre Pistit otthagynám az biztos. Ezek után próba szerencse alapon összejöhetsz Sanyival, de nem jósolok neki sok jövőt. És, hogy miért mondom azt, mégis hogy hagyd ott Pistit? Mert aki igazán szeret valakit azzal foglalkozik akkor is ha sok a teendője, és nem hordja el mindennek indulattól fűtve sem.
2017. nov. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a helyedben a Józsit választanám.
2017. nov. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy Józsival gyere össze xD. Szerintem ahal jó a szex akkor oda menj!
2017. nov. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Pistit hagyd ott, nem érzed magad jól vele, kifelé mész már a kapcsolatból, különben össze se jöttél volna Sanyival. Ne pazaroljátok egymás idejét, fiatalok vagytok, és még csak másfél évnyi emlék köt össze, nem két gyerek, egy lakáshitel és egy közös vállalkozás.

Utána érezni fogod hogy kell-e idő Pisti meggyászolásához, ha igen, akkor legyél egyedül kicsit. Ha túl vagy rajta, akkor jöhet Sanyi.

2017. nov. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%
Vihar a biliben.
2017. nov. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egy harmadikat válassz. Nevezzük Jani -nak.
2017. nov. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!