Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Még mindig szeretem, mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rebeka003 kérdése:

Még mindig szeretem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval a sztori annyi, hogy nagyon jó barátom volt ez a fiú (kb. fél évig csak én voltam belé szerelmes, ő nem volt szerelmes belém) aztán elkezdtünk járni. Laza 3 hónapig minden oké volt, de ő féltékeny volt a legjobb fiú barátomra ezért megcsalt. Vagyis egy másik lánnyal csókolózott és kézen fogva sétálgatott. Haragban váltunk el egymástól, ami szerintem érthető is, de most valahogy megint jóban lettünk. Nagyon nehéz elfelejtenem őt mivel lassan 2 éve szeretem. Ha találkozunk köszön, megölel. De elvileg van barátnője. Hogyan felejtsem el?

2017. nov. 19. 15:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Idő! Erre nem hinném, hogy van más megoldás. Foglald el magad. Tuti lesz olyan amikor szarabb lesz, kisirod magad, de van tartásod és nem futsz utána. Felejtsd el! Légy türelmes elfog múlni.
2017. nov. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha tényleg el akarod felejteni akkor arra egy gyógymód van. Idő.. Ja meg egy kis türelem is kell hozzá. Próbálj meg más fiúkra felfigyelni. Hidd el lesznek mélypontok de az élet tele van gödrökkel nem te vagy az egyetlen☺ Remélem segíthettem✋😀
2017. nov. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!