Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ha egy lány pl. mellettem ül...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány pl. mellettem ül és látom hogy többször is rám néz úgy pár másodpercig az jelenthet valamit?

Figyelt kérdés
Mit kellene tennem ez esetben? Elég visszahúzódó vagyok ezért sosem merem megszólítani:c

2017. nov. 20. 14:04
 1/8 puartist válasza:
100%
Ez azt jelenti, hogy tetszel neki, úgyhogy szólítsd meg nyugodtan, de vigyázz mert a tini lányok is elég félénkek és simán letagadják hogy tetszel nekik, kitalálnak valami más indokot, hogy miért néztek.Nem merik bevallani az érzéseiket.
2017. nov. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindig jelenti azt. Legalábbis az én helyzetemben nem. Pl ma is beszélgettünk órán, és ott volt egy lány osztálytársam is, aki tetszik nekem. Többször is rámmosolygott, és nézett egy ideje, de nem jövök be neki. Szóval nem lehet minden úgy, ahogy mi szeretnénk. De remélem neked szerencséd lesz.
2017. nov. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

De 2.-ik, honnan tudod hogy nem jössz be neki ha ilyeneket csinált?:D

Mert ahogy az első válaszadó is mondta sokszor nem merik kifejezni az érzéseket a lányok.

Lehet hogy az a helyzet, szerintem.

2017. nov. 20. 18:58
 4/8 BarniGamer12 ***** válasza:

Szerintem nyugodtan szólítsd még nincs veszteni valód de legalább megpróbáltad


Egyébként ha már rád néz az már egy jó "jel".


A lényeg annyi hogy figyelj rá és viszonozd ezeket a kis apró dolgokat.


Most olvastam a kérdésedben hogy egy kicsit félénk vagy de a lényeg hogy a lány ne lásson rajtad félelmet légy egy kicsit magabiztos.

(Csak arra gondolj hogy nincs veszteni valód)


Sok sikert kívánok

2017. nov. 21. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem, semmit.
2017. nov. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nos, kedves kérdező. Második vagyok. Onnan tudom, hogy kissé máshogy viselkedik velem, néha hozzám sem szól, és alakulóban van egy kapcsolata.
2017. nov. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Hány évesek vagytok?
2017. nov. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én 17, ő is akörül lehet
2017. nov. 27. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!