Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátommal kezd komolyabbra...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal kezd komolyabbra fordulni a kapcsolatunk. De lehet hogy egy ilyen féltékenységi dolog miatt vége?

Figyelt kérdés

Féltékeny vagyok rá, nem egy városban lakunk. Megkértem hogy hagy lépjek be a facebookjába.

Ő meg azzal jön hogy ez hülyeség és meg kellene bíznunk egymásban. Azt mondja ő sem akar az enyémbe belépni, és én se lépjek be az övébe mert csak veszekedés lenne belőle.


Most már nem bízok benne, és nem tudom mit csináljak...


2017. nov. 20. 22:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Jó elöször azt mondtam volna hogy igaza van mert azért fő a bizalom de igy hogy azt is mondta hogy csak veszekedés lenne igy annyira nem. Beszéld meg vele. Mast nem tudsz tenni.
2017. nov. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az ilyen embereket el kéne söpörni a Földről, mint te vagy. Tönkre fogod tenni a kapcsolatotokat, csak mert turkálni akarsz. Attól, hogy együtt vagytok, még lehet magánéletetek.


Saját példámat alapul véve. Én sem akarnám, hogy a párom belenézzen a Facebook-omba. Tudod miért nem? Mert pl. anyukám sokszor küld nekem régi képeket, amiket talál, vagy én ha találok magamnak valami képet, oldalt a neten, de nem akarom letölteni, akkor magamnak privát bejegyzésben kirakom a profilomba, ott megvan. De pl. ezekhez senki másnak semmi köze és nem is akarnám, hogy más lássa, mert nem értené, vagy valami.

2017. nov. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló, itt nem azzal van a probléma hogy a párja nem adta meg a facebook jelszavát mivel azt irtam is hogy fő a bizalom és én sem akarnám hogy az én facebookomat a párom nézegesse mivel ahogy irtad van magánélete mindenkinek. Na de hogy azt mondta neki hogy abból veszekedés lenne, az kicsit fura. É
2017. nov. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!