Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Amikor féltékeny vagyok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor féltékeny vagyok, akkor képes vagyok elbőgni magamat. Ez normális?

Figyelt kérdés

Tegnap a barátom mesélt nekem (szerinte) egy vicces sztorit, hogy az egyetemen egy lányt üldözött egy bogárral. Azután elmesélte, hogy mit reagált rá a lány: például azt, hogy majd megöli a barátomat. Ezt nem szó szerint kell érteni.

A barátom nagyon jól tudja, hogy őrülten féltékeny vagyok, de szerintem nem várta azt, hogy ennyire felhúzom magamat. Hozzáteszem, hogy a lány ráugrott a barátomra. Teljesen meglepte, nem számított rá. Azután elsírtam magamat. Nagyon cikinek érzem most. Ez a második eset. Először titokban sírtam.

Gondolom felidegesíthettem tegnap. Most nem keres egyáltalán. Ilyenkor ez (is) normális?

Nem tudom kontrollálni önmagamat.



2017. nov. 20. 22:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Én is sírtam már el a barátom elött magam bár én nem féltékenység miatt.

Az hogy nem keres szerintem nem jó dolog mármint nem azon kéne lenni hogy megnyugtasson?

És azért vagy ilyen mert szereted.

2017. nov. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tegnap állandóan próbált megnyugtatni...
2017. nov. 20. 23:04
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
"Nem tudom kontrollálni önmagamat." Amig tart ez a beteges állapot addig nem lenne szabad párkapcsolatra gondolnod sem!
2017. nov. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ezt úgy értettem 2#, hogy nem tudom nem kimutatni a féltékenységemet, és sírásban török ki. Nem azt kell elképzelni, hogy sikítok mérgemben vagy felpofozok valakit..
2017. nov. 21. 19:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát ha próbált megnyugtatni akkor mégis csak keresett. De nem lenne egyszerűbb megkérni hogy neked ne meséljen ilyeneket? Vagy ne csináljon ilyeneket és akkor elmesélni sem kell.
2017. nov. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megígérte. Szerintem nem akar még egyszer ilyennek látni :) Majd kiderül. Köszi a választ.
2017. nov. 21. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!