Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek lehet meg csal a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek lehet meg csal a barátom?! Higyek neki vagy csak én értem félre a dolgokat?

Figyelt kérdés

1 éve vagyok együtt a párommal, sokat veszekedtünk az elmúlt időben azt mondja hogy nem bizzom benne, elégé csak hétvégén szoktuk egymást látni,ő dolgozik reggeltől estig igy csak este tudunk egymással beszélni, de ugy érzem hogy megcsal! Mert a tesójanák olyanokat írt, fészbukon hogy prostituáltakal volt együtt, és egy másik nő fog az ágyában lenni!, Mikor kérdőre vontam azt mondta hogy csak egy vicc volt és ö régen is így szokott beszélni a testvérével.

Nagyon szeretem és remélem ez nem igaz ezt nem tudnám róla elhinni...Mit tegyek most??


2017. nov. 21. 09:51
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Gondolom,hogy nagyon rossz így lenni egy kapcsolatba mondó helyzetbe lenni,nem tudom mennyi idős vagy,de szerintem ezt te is tudod ez nem kapcsolat.Moziba vagy csak sétálni mikor szoktatok elmenni? Az meg hogy a tesójának ilyeneket ír az szerintem szánalmas.Szerintem ezen a kapcsolaton csak te görcsölsz kicsit hagynod kellene,ne keresd keressen ő.Ha nem nagyon foglalkozik veled..akkor Ez a kapcsolat döglött.

2017. nov. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Captain Logic ***** válasza:
Az, hogy ilyeneket ír a testvérének, az nem jelent semmit… Abban viszont igaza van, hogy nem bízol benne, mondjuk nem is tudom elképzelni ezt a kapcsolatot. Hogy ismerkedtetek össze? Mióta ilyen elfoglalt?
2017. nov. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!