Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szakítás után hogy lépjek túl?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után hogy lépjek túl?

Figyelt kérdés

1 évig voltunk együtt és egy hülyeség miatt szakítottunk amiben szerepet játszott egy 3. fél is de az egész igazából egy félreértés volt és végül ide jutottunk ki. Nem akarom most elmondani a részleteket a lényeg hogy mindketten idióták voltunk a szituációban.

A kérdésem az hogy hogy lépjek túl rajta? 1 évet nehéz elfelejteni (nem is akarom) de hogy visszarázódjak hogy milyen volt az élet előtte elég nehéz. Mondják sokan hogy fordítsak több időt a hobbimra de az az igazság hogy mindkettőnknek ez volt a hobbija (így ismerkedtünk meg) és mindig együtt csináltuk és most nem igazán van hozzá kedvem. Nem váltunk el rosszban de attól még fájdalmas. Van valakinek tippje hogy hogyan lépjek túl? Nektek mi vált be? Előre is köszi!

17/L


2017. nov. 21. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Velem ugyan ez volt, csak 3 év után. Jobb nem lesz semmitől, majd idővel enyhül és egyre jobb lesz :) megpróbálhatod elterelni a gondolataidat róla. Ismerj meg új embereket, légy nyitott a világ felé és próbálj meg pozitív lenni bármilyen nehéz is.
2017. nov. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem az vált be egy másfél éves kapcsolat után, hogy az életembe toppant egy másik lány véletlenül. Nem kerestem én a szerelmet, de jött.


Elején nagyon rosszul éreztem magam vele a lelki állapotom miatt, de ő kitartott mellettem. Azóta már 1 éves fordulónkat ünnepeltük, most októberben, és nagyon nagyon imádom, örülök, hogy nem utasítottam vissza, csak mert a múlt kínzott akkor.


Viszont, ha te nem fogsz így járni, még nem tudhatod, akkor legyél a barátaiddal. Hihetetlen erő lakozik a barátságban ilyenkor (is), hogy segítsen küzdeni, vagy épp elfogadni és méltóságteljesen feladni a dolgot. Menjetek, bulizzatok. Addig sem kattog az agyad annyit, ha jó a társaság, hidd el gondolni sem fogsz addig a volt párodra. Igyekezz minél kevesebb köteléket megtartani, bontani kell a barátodhoz kapcsolódó emlékeket, persze nem kell hogy elfelejtsd, nem is fogod, csak épp egy adott dologhoz köss más emléket az adott pillanatból, ne őt.


Tipp: NE RÚGJ BE szerelmi bánatosan! :)


Jobbulást kívánok és kitartást.


21/F

2017. nov. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Apropó, ne szégyelld magad kisírni. Jót tesz. Ha visszafojtod, akkor csak felgyűlik az egész és még jobban fog fájni.
2017. nov. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!