Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátomat zavarja, hogy nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomat zavarja, hogy nem mutatom ki iránta a szerelmemet. Szerinte nem szeretem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Amikor néha napján vitatkozunk, akkor megjegyzi, hogy nem mutatom ki a szerelememet. Szerintem már javultam az elmúlt hónapokhoz képest.


Nagyon ritkán mondom neki, hogy: szeretlek, te vagy a mindenem, imádlak stb..

Ezek közül eddig csak a szeretleket mondtam. Kövezzetek meg, de nekem nem olyan fontosak ezek szavak. Ő romantikus alkat, de én is az vagyok. Nagyon mély érzelmeim vannak, de a környezetemben szinte SENKI nem tud erről.

Ő szinte agyon nyúz, már fájdalmas a szerelme. Én miért nem tudok ilyen lenni?!

Valami tipp? Nagyon hálás lennék. Tényleg nagyon szeretem, de nem igazán hiszi el.



2017. nov. 22. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Barátod nem tudom mit nem ért meg, meg illene érteni.

De a legjobb megoldás az lenne ha azt mondanád neki, mit itt leírtál.

Linkeld el neki a kérdésedet v vmi, biztos jó hatással lenne rá :)

2017. nov. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
92%
A szerelemben a szavak ugyanolyan fontosak mint a tettek legalábbis szerintem. Nem arra értem,hogy tutujgasd agyon a szavaiddal elég ha néha néha elhintesz egy "szeretleket/imádlakot" hidd el boldoggá fogja tenni. Vagy ha nem vagy a szavak emberek akkor fizikálisan mutasd ki,csókolgatod ,szedd darabokra vagy csak lepd meg kis aprósággal :) Viszont nagyon jó dolog hogy neki teljesen megnyílsz meg kell vele értetned hogy te ilyen vagy de ettől függetlenül neked ő a mindened.
2017. nov. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi nektek <3 <3
2017. nov. 22. 22:15
 4/4 anonim válasza:
Ugyan :) Máskor is
2017. nov. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!