Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez azt jelenti, hogy már nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez azt jelenti, hogy már nem szeret a barátom?

Figyelt kérdés
Mindenkivel nagyon kedves meg aranyos, velem meg szinte állandóan bunkó. Engem hibáztat mindenért. Nem bírja elviselni, ha jobb jegyet kapok valamiből, mint ő. Ingerülten viselkedik velem meg sokszor ha beszélgetni szeretnék vele nem válaszol, hanem bunkón odavágja, hogy hagyjam már békén. Csak velem csinálja ezt meg az anyjával, másokkal (még a lányokkal is!) tök kedvesen elbeszélget. Nekem már n kell angolra járnom, mert megvan a nyelvvizsgám meg letettem az előrehozott érettségit és ezzel is állandóan szekál, hogy milyen könnyű már nekem. Ha meg mondom hogy megdolgoztam érte, bunkón odavágja, hogy ő is mennyit tanil mégsem silerül neki. A fáradtságra fogja mindig a bunkózást de szerintem már nem szeret mert ha csak ez lenne az oka mással is ilyen lenne.

2017. nov. 23. 10:01
 1/3 A kérdező kommentje:
*nem kell angolra járnom. Bocsi, valamiért nem írza ki csak az n betűt.
2017. nov. 23. 10:33
 2/3 anonim ***** válasza:
Féltékeny rád. Sérti az önérzetét, ha te valamiben jobb vagy. Ezért bunkó veled, hogy rombolja az önbizalmadat, így ő magát jobbnak, erősebbnek érezheti.
2017. nov. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez azt jelenti, hogy egy gyerekes, éretlen kis hülye, aki tök alkalmatlan párkapcsolatra.

Te meg nem tudom, mi a fenéért vagy vele? Igen, persze, tudom, mert jól néz ki, és egyébként ha épp nem bunkózik, van 1-2 perc, amikor normális veled... de térj már észhez, kislány! Ha valaki tényleg szeret, akkor a tenyerén hordoz, és nem pedig bunkózik.

2017. nov. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!