Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van egy fiú aki nagyon tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú aki nagyon tetszik de nem merek ráirni nem ismerjük egymást csak szoktam látni elégge gyakran (? )

Figyelt kérdés
Ha ez valamiben is számít emo meg goth keveréke az illető

2017. nov. 25. 11:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Foggalmam sincs konkretan mi ezaz emo goth, de van elkepzelesem.

Lenyeg, szerintem ne a lany irjon egy fiura.

Nega helyzetben belefer, pl ha baratok elotte vagy hasonlo.

De igy ne.

2017. nov. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Avruk válasza:
56%

"Ne a lány irjon rá"

A kérdező szeretne valamit a fent említett személytől s nem fordítva. Írj rá,szólítsd le nyugodtan kedves kérdező,csak tudd is,hogy mit akarsz mondani :)

2017. nov. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Csak az a bajom hogy mégis hogy irjak rá?

Most az nem mondhatom hogy helo minden reggel szoktalak bámulni a buszon vegyél már észre😂😂

2017. nov. 26. 12:19
 4/7 anonim válasza:
Hát, írj rá, de óvatosan. Kérdezz tőle valamit. Vagy esetleg a buszon kerülj mellé egy “sziára”. Nem vagyok benne biztos, hogy díjazná a tolakodást, pl ha leírod, hogy helló, nincs kedved ismerkedni? De ha csak beszélgetsz vele valamiről, vagy ilyesmi, nem mintha az nem lenne ismerkedés, de mégsem annyira “undorító”. Azt szerintem mindenképp megkéne mondanod neki, hogy honnan ismered, mert nem hiszem, hogy visszajelölne egy vadidegen valakit, aki akár az ország másik felén is élhet, és ő nem is ismeri. Egy emo/goth valaki elég feltűnő, viszont ha beleolvadtál a környezetbe, nem biztos, hogy megismer.
2017. nov. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
17%
Az emo és a goth más.....A goth aszt jelenti hogy meg akarja ölni magát és az emo pedig hogy gondol rá .....Úgyhogy míg ösze jösztök a srác 10 fel akassza magát
2017. nov. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azért nem olyan szerintem😅legalabbis remelem ugy sincs sok eselyem nalla
2017. nov. 30. 20:29
 7/7 anonim válasza:
Sztem irj ra, en is ra irtam arra aki tetszik, es kiderult h en is neki! Semmit nem vesztesz veke ha ra irsz!
2019. márc. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!