Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi történik a kapcsolatomban?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik a kapcsolatomban? Véget kell vetni ennek?

Figyelt kérdés

8 hónapos kapcsolatról van szó. Nagyon féltékeny voltam/vagyok a barátomra az exe miatt.Járásunk elején beszélt róla,nagyon rosszúl esett,mikor szóba hozta őt. Egész kapcsolatunk ideje alatt találkoztak 2x egy buliban, de én nem voltam ott,mert a barátom nem hív soha a társaságával,ami miatt szintén pipa vagyok rá. Szóval az első buliban lerészegedtek,és beszélgetett az exével kettesben, a csaj megpuszilta a nyakát.Erről a buliról ennyit hallottam.

Volt ilyen eset is,hogy a csaj bármikor,mikor képet tett facera,a barátom mindig lájkolta őket,és nagyon sokszor szarul esett,és szóltam,hogy ne tegye többé,de mindig folytatta.

Aztán a baráti társaságában kitaláltak egy fogadást,hogy a pasim elkezd írkálni a csajjal,addig,amíg ő be nem vallja,hogy még mindig szereti. Szóval szórakozott az egész banda a csajjal,röhögtek rajta. Rengeteget veszekedtünk miatta,majdnem szakítottam is vele,de végül megbeszéltük a dolgokat.

Egész nyáron amúgy rosszúl éreztem magam vele,mert egyik pillanatban romantikázott,hogy én vagyok a legszebb lány,meg milyen jó az alakom,máskor pedig beszólogatott a külsőmre,arcomra,ruhámra,sokat viccelődött velem,persze bennem ezek a negatív dolgok maradtak meg erősebben. Sokszor,mikor együtt voltunk,nem foglalkozott velem,mert leült számítógépezni csak úgy egyedül,és videót nézett,vagy amikor fáradt volt,elaludt,miközben én mellette voltam. Próbáltam erről is beszélni vele,hogy változtasson.

Második bulin,ahol találkozott az exével,ott csoport képet is csináltak,ahol ő átkarolta a csajt,a csaj pedig kitette kivágva a képet Instára, szóval csak kettejüket. Később megtudtam,hogy egyébként a csaj próbálta a barátomat lesmárolni,de állítólag ellökte a pasim. Miután ezt megtudtam,már sírva könyörögtem neki,hogy tiltsa le a lányt facebookon,végül nagy nehezen letiltotta. És itt is feljött,hogy szakítunk,de a barátom visszakönyörögte magát.

Ezután szintén nem volt felhőtlen a kapcsolatunk. Keveset tartottuk a kapcsolatot, hétvégén találkoztunk csak,és szintén úgy éreztem,hogy nem foglalkozik velem,és ez az egész dolog,meg az exével történtek nagyon lerombolták az én önbizalmam.

3 hétnek ezelőtt az én baráti társaságomon keresztül megismertem egy fiút. Én pedig képes voltam a lehető legrosszabb dolgot megcsinálni,leittuk magunkat a társasággal,és megcsaltam a barátomat,lesmárolt a fiú,és én engedtem, azért mert dicsért a fiú,nagyon sokat foglalkozott az nap este velem,és elfeledte a barátomról a gondolataimat. Nagyon szégyelltem magam,azután egész nap csak sírtam,és nagyon féltem,hogy mi lesz. Elmondtam mindent a pasimnak végül,ő pedig összetört. Teljesen kifordult magából. Elvette a telefonomat,és letiltotta mindenhonnan a fiút. Próbált nekem megbocsájtani,de az utóbbi hétben elkezdett füvezni,buliba járt,sőt találkozott megint az exével,de többen voltak,és gondolkodott,hogy újra felveszi vele a kapcsolatot. És ez miatt szintén kiakadtam,persze most én vagyok a legrosszabb,és engem szid álandóan,de rá akartam írni arra a k*rvára,hogy hagyja békén a barátomat,ne találkozzonak többet,és persze a pasim megfenyegetett,hogy ő fog szakítani velem,ha írni merek. Végül bevallotta,hogy azért "védi" ennyira a csajt,mert ő oylan fiú,hogy szereti,ha minél több lánynak tetszik,és az exe persze ezt éreztette vele,és az miatt is el volt vele,mert sok mindenben hasonlítanak. És ez nagyon rosszúl esett nekem,hogy a járásunk közben azt élvezte,ha valakinek bejön,és csak arra tudok most gondolni,hogy nem voltam elég jó neki.

Most így leírva nagyon zavarosnak tűnhet,próbáltam a lényeget leírni,itt tartunk most,hogy egyikünk se akar szakítani senkivel,mert félünk,hogy megbánjuk stb. És nem tudok mit tenni,én szakítanék,de rengeteg közös emlékeink vannak,és nagyon hiányozna minden mindkettőnknek. Lehet ezt a kapcsolatot még jó útra terelni,vagy inkább maradjon az,hogy fél évig sírok az egész fuccsba ment kapcsolat miatt? Mind a ketten 17 évesek vagyunk.


2017. nov. 25. 22:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyik kutya másik eb.
2017. nov. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elég durva, amit leírtál... Én nem tudom, hogy mi is megy le úgy igazán bennetek, de ahol képesek a felek megcsalni a másikat akár fizikálisan, akár elméletben, ott valami gondnak kell lennie. Gondolkozzatok el rajta szerintem, hogy még mindig szeretitek-e egymást, és ne arra gondoljatok, hogy milyen szép volt együtt, hanem hogy most milyen, és mit szeretnétek kihozni belőle. Közös dolognak kell lennie a döntésnek. Ha megtudtok egymásnak bocsátani, és megtenni a szükséges dolgokat, hogy minden jó legyen újra köztetek, akkor müködhet a kapcsolat. Ezt folytatva csak lehúzzátok egymást, az pedig nem éri meg.


A legjobbakat kívánom nektek! :)

2017. nov. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%

"Mind a ketten 17 évesek vagyunk."

Mindketten ovisok vagyunk*


Nem volt eddig sem kapcsolatotok. Bohóckodás volt.


"nem hív soha a társaságával,ami miatt szintén pipa vagyok rá"

Miért vagy rá pipa? Nem szeret eléggé annyira, hogy elhívjon téged oda. Rá akarod parancsolni, hogy szeressen jobban és hívjon el? Ő dönti el, hogy szeret téged.


" a csaj megpuszilta a nyakát"

Szóval a srác leszar téged elég egyértelműen. Tudod, ha valakit szeret az ember, nem hagyja hogy mások puszilgassák a nyakát. Az exével van valami zűrös kapcsolata, de veled sosem volt.


"bármikor,mikor képet tett facera,a barátom mindig lájkolta őket,és nagyon sokszor szarul esett,és szóltam,hogy ne tegye többé,de mindig folytatta. "

A srác látta hogy rosszul esik neked, de leszarta magasról az érzéseid és folytatta, nehogy az exe azt higgye vége van köztük a dolog. Mindig tartani akarta a kapcsolatot vele.

Te meg valamiért.. beteges vagy és lúzer pasival jöttél össze, ezért most szívsz.


"Aztán a baráti társaságában kitaláltak egy fogadást,hogy a pasim elkezd írkálni a csajjal,"

A barátodnak meg ez tetszett is, hisz megint az exe volt a képben.


"mert egyik pillanatban romantikázott,hogy én vagyok a legszebb lány,meg milyen jó az alakom,máskor pedig beszólogatott "

Akkor hogy is van ez? Egyszer tetszel, egyszer nem?

Találd ki, melyik a hazugság.


" képet is csináltak,ahol ő átkarolta a csajt,"

Nem tudom, mikor jönnél rá arra hogy a pasid az exét szereti. Le kéne feküdniük egymással, akkor rájönnél, hogy normális pasit kéne keresned?


"Miután ezt megtudtam,már sírva könyörögtem neki,hogy tiltsa le a lányt facebookon,"

Minek? Olyan felesleges.

Attól hogy letiltja, még őt szereti. Lekötözheted a kezét, megparancsolhatsz neki mindent, de akkor is őt fogja szeretni, felesleges ilyen szabályokat adnod neki.


"Ezután szintén nem volt felhőtlen a kapcsolatunk. "

Ezek után mégtöbbet bohóckodtunk*


"és megcsaltam a barátomat,lesmárolt a fiú,"

Ha találkoznánk és beszélgetnénk pár mondatot, szerintem engem is lesmárolnál amiért foglalkozok veled. Elég könnyű téged megkapni.

De a te "pasid" leszart téged végig, szóval te is nyugodtan leszarhatod őt. Nem tettél semmi rosszat.


"Elmondtam mindent a pasimnak végül,ő pedig összetört"

Hát gratulálok a gyökérnek.

Miután szét szivatott téged és tönkretett, utána még sír a pofája ha visszakapja? Ovissal jöttél össze.


"Elvette a telefonomat"

Szájonvágás kellett volna neki instant.

Emlékezz már.. Ő leszarta, hogy te le akartad tiltatni az exét, magasról tett rád. Most meg ő ilyen kis agresszív, és képes elvenni a telód?


",persze most én vagyok a legrosszabb,és engem szid álandóan"

Nem, nem te vagy. Ő tönkretett téged, te pedig keseredettségedben mással smároltál. Ennyi. Ő a legrosszabb, te csak egy naiv kis áldozat vagy, aki nem látja hogy szétszivatják.


"rá akartam írni arra a k*rvára,hogy hagyja békén a barátomat"

??? Minek?

Ember, nem látod, hogy a barátod akar vele beszélni?


Ha a barátod letámad egy nőt, te a nőt cseszed le hogy mit akar a barátodtól?


"hogy nem voltam elég jó neki. "

Egy ovisnak tudod mi a jó? Ő maga sem tudja. Egy kis idő elteltével meg újra szakít az exével, és valaki máson fog lógni.


"És nem tudok mit tenni,én szakítanék,de rengeteg közös emlékeink vannak,"

Nekem is rengeteg közös emlékem van azokkal akik terrorizáltak engem, mégis szakítottam velük mert

KÁROS A KAPCSOLATUNK, CSAK SZENVEDÉS LETT VOLNA BENNE.


"Lehet ezt a kapcsolatot még jó útra terelni"

Nem fogtok tudni úgy bohóckodni hogy élvezzétek is.


",vagy inkább maradjon az,hogy fél évig sírok az egész fuccsba ment kapcsolat miatt?"

Ha egy ilyen miatt sírsz, akkor gratulálok.


Ha tudnád milyen egy igazi kapcsolat ezt a csávót röhögve otthagytad volna még régen.


Elég flegma stílusba írtam, de ha szeretnél még erről beszélni, rám írhatsz, privátban aranyos leszek.

2017. nov. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat! Utolsó,inkább örülök,hogy flegmább stílusban írtad. :)

Kiderült,hogy megcsalt ezzel a k*rvával a napokban.És bosszúból.

2017. nov. 27. 20:02
 5/5 anonim ***** válasza:

Azt hittem túlzásba vittem a flegmáskodást, de akkor örülök.


A barátod egy ovis segg.

Tönkretett téged, kínzott érzelmileg, utána már nem tudtál mást tenni kínodban minthogy átadod magad valaki másnak egy PICIT.


Ez miatt ő mint egy kisgyerek őrjöngeni kezdett, és ÖRÜLT IS ennek, hisz ez egy okot adott arra hogy visszamenjen az exéhez, akire vágyott eddig is.

Igazából ezt az egészet ő provokálta ki, mert annyira beteges kapcsolata van az exével hogy nem tud elszakadni tőle.


Legközelebb, ha a barátod más lány közelébe megy, ha már ilyen nyakpuszi, meg ilyenek mennek, instant kérdőjelezd meg. Ne engedj meg neki ilyen dolgokat, azonnal lépj ellene, hogy megmutasd te komoly kapcsolatot akarsz, és ha ő más felé kacsingat, akkor megszívja.

2017. nov. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!