Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 4 hónapja ismerek egy lányt,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 hónapja ismerek egy lányt, de folyton ugyan azokat a kérdéseket teszem fel ami már unalmas neki is és nekem is kínos. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
4 hónapja ismertem meg egy lányt egy foci meccsen, ahol kiderült, hogy 400km-re lakik tőlem. Azóta interneten beszélünk egymással eddig egesz sokat dumaltunk, de mostanában elhalt az egész. Nem valami bobeszedu, így én szoktam általában kerdezoskodni iránta. Viszont csak sablonos kérdéseket tudok mint pl.: Hogy vagy? Mizujs? Milyen volt a suli? Mit csinálsz?... És érzem, hogy neki ez már unalmas nekem meg kellemetlen. Tudnátok mondani olyan dolgokat amikkel újra fel bírnám dobni a beszelgetesunket? Előre is köszönöm a válaszokat! :)

2017. dec. 6. 21:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Csákó, figyelj rám, találkozzatok, hogy hogyan, könnyen, kérd meg a szüleidet, hogy engedjenek el, ha kell több, írj privátot 16/F
2017. dec. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
nem bobeszédu... nem is keres ha nem írsz rá szóval leszar téged ami azt jelenti hogy nem érdekled, ha nem írsz rá az se fogja meghatni.
2017. dec. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Múltkor pont ezt próbáltam ki, hogy ha nem írok 1 napig akkor mi lesz. Este írt rám, hogy mi van velem, miért nem írtam a nap folyamán. Nem értem igazából...
2017. dec. 6. 22:25
 4/10 anonim ***** válasza:
Keress vlmi sorozatot, mond meg neki milyen jó, és beszélgessetek róla 😀
2017. dec. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hívd fel! skype, viber, akár videóhívás stb.

Úgy egészen más élmény lesz, mint a chatelés.


Esetleg játszatok valamilyen játékokat.

pld. írsz magadról 10 állítás, ezek közül 5-5 igaz-hamis, és ki kell találnotok egymásról melyik-melyik.


Nem tudom hány évesek vagytok, honfoglalózni is simán lehet.


Kérd meg, hogy most ő kérdezzen. Ha nem teszi, akkor Te sem. (persze szebben megfogalmazva).

Ha kérdés kényszerben van, biztosan fog és csak érdeklődik is irántad.

2017. dec. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Találkozzatok élőben,ott ahogy sétáltok, jönnek-mennek az emberek, sok inger fog benneteket érni, és akkor majd azokról mindig beugrik majd valami téma
2017. dec. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Chicken Force válasza:
100%
Na figyu.Mindenképpen találkozzatok valahol és ott pl. A hobbijáról is nyugodtan kérdezhetsz vagy ,hogy milyen volt odafele az útja,mivel jött stb.Ha beszélsz vele interneten,akkor ne csak kérdezősködj,hanem írj neki a te napodrol pl:Képzeld ma a boltban egy néninek 3 lába volt. vagy ilyenek.Kérdezd meg ,milyen filmeket szeret,probaljatok elmenni moziba amikor találkoznátok vagy menjetek egy puccos kajáldába.Ha találkoznátok dicsérd meg,hogy húú jól nézel ki és a szemed is gyönyörű.Csak lazán,mindent bele,légy önmagad!
2017. dec. 7. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
skypeolhattok is; vagy ilyen hangos chat fészen; az élő beszéd sokkal jobb, személyesebb, lehet hallani , érezni a hangsúlyból a másik érdeklődését, személyesebb, kellemesebb. (6.vok)
2017. dec. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a sok választ :) megfogadom őket
2017. dec. 7. 16:36
 10/10 anonim ***** válasza:

Az érdekes, hogy nincs témátok... Mi 1000km-re éltünk, de minden nap tudtunk újat mondani egymásnak, sőt, egy éve együtt élünk, és nap nap után van témánk.


Ha nem tudtok miről beszélni és ez nem jön spontán, kkor hagyjátok az egészet a fenébe.

2017. dec. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!